Sayfa 223/471 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

vaybe endeks gene uçtu bankalar yüzde5-6 yukarda gene gitmeyen biz kaldık sabır.....

2. Borsanın en kitapsız iki grup hissesine 150 bin bağladım olumlu herşeyini tahmin ettik ama foss... PKENT VE BİLİCİ YATIRIM.... Bu ğlkede üç kağıt ve faizden şaşmayacaksında bunu biz yapamıyoruz...

3.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Borsanın en kitapsız iki grup hissesine 150 bin bağladım olumlu herşeyini tahmin ettik ama foss... PKENT VE BİLİCİ YATIRIM.... Bu ğlkede üç kağıt ve faizden şaşmayacaksında bunu biz yapamıyoruz...
    Üstat ağa yoksa sen misin? Adam hisse birakmamisiz götürmemesi normal.

4. Her gün aynı filmi çeviriyor totik

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 100 gördüğüm gün cikacam ama nerde... Ortalamm 69. Buralar da kar ettim diyemem. Enflasyon da dursa daha karlı olurdu

6. yok arkadaş bu kağıdı rahat bırakmayacaklar.300 lot satış ne laaaaaaa.......

7. Bakmayın siz ona öyle yada böyle 100 üstünü deneyecek satışlarıda alnus yatırım, ing menkul, Osmanlı menkul, iş yatırım, vakıf yatırım,iş yatırım ve vakıf yatırım sürekli satıyor diğerleri yüklü alıp sonra satıyorlar bazende zararına sizce kim zararına işlem yapar biraz sabırlı olun, 9 aylık bilançoyu görelim hareketler daha sert olacak patron sana 2018 bilançoda yazdım sana 2019 yıllık bilanço geldiğinde horon tepicez o hisseleri elinde tutamayacaksın oyununu görüyorum kozlar açık oynuyorum gel yıl sonu gel,arkadaşlar sizce yıl sonu kar beklentiniz nedir?

8. valla bu yıl turizm geliri 35 milyar dolar olacak deniyor.haziran ayında antalyada turist sayısında geçen yıla oranla % 16 artış var.haziranda full doluluk oranına ulaşılmış.bu yıl turizmde altın yılımızı yaşayacağız.artık 9 aylıkta gelecek karı siz hesaplayın.gerçi ben bu ayın sonunda gelecek olan altı aylıktada ciddi bir kar bekliyorum.ama esas olan tabiiki 9 aylık....

Sayfa 223/471 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •