Sayfa 270/470 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 3760 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

sonunda güzel haberler ard arda geliyor güzel bilançonun etkisini pazartesi göreceğiz 4 kasımda sürekli işleme açılacak hissenin önü açık gözüküyor 3 yıldır beklediğimizin karşılığını alırız inşallah hayırlısıyla.. ytd

ayces den sonra birazda biz gidelim ondan neyimiz eksik

kaldı 4 iş günü

4. Bilanço göze çarpanlar :
    30-09-18 ve. 30-09-19
    1- banka ve ortak borçları 21.100 tl den
    1.500₺ düşmüş. Onuda bu ay kapatmışlardır.
    2- side doluluk oranı % 87.47
    3- ort satış fiyatı 44 € dan 53 € olmuş
    4- sigorta değeri 117 milyon dan 152 milyona çıkartılmış
    5_ 64 milyon olan hasılat 86.5 milyon olmuş
    6- şüpheli alacaklar karşılığı 2.922 bin artmış. Kâr matrahının düşmesine sebep olmuş. Thomas cook olabilir
    7- pazarlama satış giderinde 3.538 bin artış var . Dikkat çekiyor
    8- yenileme yatırımları büyük oranda bitmiş . Bu dönemde amortisman düşmeden 4.947 bin net nakit çıkışı olmuş.
    9- alacaklar net 41.648 bin olmuş. Artık tahsilatlar oldukça nakit birikimi başlayacaktır.
    Ayrıca 14 Kasım da vergi dairesine verilen bilanço farklı geliyor. Reeskont faizleri + bazı giderler düşülmüyor. Kâr artacaktır.
    İyi günler. Bu vesile ile CUMHURİYET bayramımız kutlu olsun. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kaldı 4 iş günü
    pazartesi yarım seans var.o yüzden kaldı 3.5 gün....
    pazartesi ne yapacağını belli eder.ama şu gerçek ki.en heyecanlı haftaya giriyoruz..
    hakkımızda hayırlısı....

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    pazartesi yarım seans var.o yüzden kaldı 3.5 gün....
    pazartesi ne yapacağını belli eder.ama şu gerçek ki.en heyecanlı haftaya giriyoruz..
    hakkımızda hayırlısı....
    evet gözden kaçmış kaldı 3,5 iş günü yıllardır c grubunda resmen hapsolduk artık özgür olmanın zamanı değişim zamanı aynı süreci kentte yaşadım kötü bir tecrübe oldu ben sattım hisse 250 yi gördü tabi c grubundan çıkmanında etkisiyle günlerce tavan gitti katlanarak gitti ahh kent ahh arkandan bakakaldık aynı şeyi burda yaşamak istemiyorum aynısı olur demiyorum yanlış anlaşılmasın ama kafamda bir hedef var oraya gelince azar azar vermeyi düşünüyorum kısmetse..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    evet gözden kaçmış kaldı 3,5 iş günü yıllardır c grubunda resmen hapsolduk artık özgür olmanın zamanı değişim zamanı aynı süreci kentte yaşadım kötü bir tecrübe oldu ben sattım hisse 250 yi gördü tabi c grubundan çıkmanında etkisiyle günlerce tavan gitti katlanarak gitti ahh kent ahh arkandan bakakaldık aynı şeyi burda yaşamak istemiyorum aynısı olur demiyorum yanlış anlaşılmasın ama kafamda bir hedef var oraya gelince azar azar vermeyi düşünüyorum kısmetse..ytd
    buda 500 olur ozaman he

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    buda 500 olur ozaman he

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Bu tefol git be. Bir kurtulalım senden. Çok kafa bozuyon. İnsan da neşe umut kalmıyor. Varsa hisse elinde sus, yoksa da çek git.

Sayfa 270/470 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •