Sayfa 276/471 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    Peki bu kağıda uçacak kaçacak diyen siz akıllılar; Bu kağıt yıllarca süründüğü seviyelere geri dönerse buralardan hisse aldırarak bir çok mağdur Yaratacağınız insanlardan Özür dileyecek misiniz??

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sen hala yazıyormusun dümenci yıllardır kağıt ilk defa harekete geçer geçmez 18 lira defter değeri demek art niyettir bizleri aşağılamaktır bunu neden 40-50 seviyelerinde yazmadın?tamda kağıt sürekli işleme geçeceği vakitmi aklına geldi? ben kentte tecrübelerimi yazarken burda dalga geçtin utanmadan olur yada olmaz ben kimseye şu olur demedim bunu bilmem imkansız zaten ama sen 18 lira defter değeri diyerek burdaki yatırımcılara küfür ettin resmen, ilerde kağıtta kar satışları başladımı bu seferde ben demiştim dersin sende o potansiyel var neyse spek keyfi bilir yıllarca 10-20 lotlarla bizi oyaladı pazartesi sürekli işlemle birlikte işlem hacmininde artacağını düşünüyorum satan satar kağıdın gideceği varsada gider..ytd

Ben şöyle yapacağım şimdi eğer bu kağıt benim hiç tahmin etmediğim gibi saçma sapan bir şekilde yukarlara giderse buradan herkezden özür dileyecem.Bu kağıtta teknik analiz yapmaya çalışan bazı zavallılar tabii ki hariç.Pkentte yapacağınız tek İnceleme temel analiz ve yaşanmış tecrübelerdir.

sen 70 lerde yazdığında bu fiyatlarıda tahmin etmiyordun ki şimdi kalkmış yazıyorsun önce bi özür borçlusun burdaki insanlara..

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sen 70 lerde yazdığında bu fiyatlarıda tahmin etmiyordun ki şimdi kalkmış yazıyorsun önce bi özür borçlusun burdaki insanlara..
    10 gün sonra tekrar burada görüşeceğiz.spek sizi düdüklerken bende bayıra karşı sizi izleyeceğim.para kola kazalmıyor yazık etmeyin kendinize derim ben.dikkatli olun sadece söylediğim bu

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

önce özrünü dile burdaki insanlardan biz sürekli yükselir demiyoruz illaki kar satışlarıda gelecek bu senin haklı olduğunu göstermez bu arada hissen yok galiba senin bekara avrat boşamak kolay ah ah...

5. Arkadaşlar herkes gördüğünü yazar bilgisini konuşturur tartışmaya gerek yok herkes şunu biliyormu patron ve spek ne isterse o olur ama hissenin baskı altında tutma sınırı vardır sonunda patlar şu anda ne olacağını kimse bilemez ama öngörüler vardır temel teknik konuşur bence 109 destek 129 üstü yeni bir dalga ama bu beni bağlar sonuçta şirketin süzgeçten geçirilip kaç yıllık karını aldığını ederini potansiyelini herkes kendi değerlendirir fiyat koyar satar ama şuda var hiçbir hisse sürekli çıkmaz hiçbir hisse sürekli düşmez neyse konuyu uzatmayalım ben konsolide karı bekliyorum o zaman ortalama değerlemeleri bütün ortaklar beraber yaparız herkes bilsini becerisini konuşturur geleceğe bakış açısı kimi haklı çıkaracak görelim ayrıca şirket bu gidişle seneye bir yıllık karı özsermayesi kadar olacabilir dikkat edin olacak demiyorum 1 milyon sermayeyle yapılan kar kaç şirket bunu yapabiliyor bakın her şeyi zaman ortaya çıkaracak kimse benim yazdıklarımla hisse alıp sanmasın aklım olsaydı 7 yıldır deli petro alıp beklemezdim belkide akıllıyımdır sonuçta bana göre şu anda bile güzel kar var beklentim yılbaşından sonra kemençe eşliğinde horon olmazsa beni bağlar sonuçta benim koyduğum bir hedef var olur olmaz göreceğiz belki hiç olmayacak ama yarın çocuğuma anlatacağım bir hikayem olacak iyi yada kötü

10 gün sonra tekrar burada görüşeceğiz.spek sizi düdüklerken bende bayıra karşı sizi izleyeceğim.para kola kazalmıyor yazık etmeyin kendinize derim ben.dikkatli olun sadece söylediğim bu

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    önce özrünü dile burdaki insanlardan biz sürekli yükselir demiyoruz illaki kar satışlarıda gelecek bu senin haklı olduğunu göstermez bu arada hissen yok galiba senin bekara avrat boşamak kolay ah ah...

7. bugün 4 kasım.eee neolacak şimdi nasıl bir işleme tabi tutulacak bu ömür törpüsü kağıt.yine uyuz uyuz duruyor

Sürekli işlem başladımı

Sayfa 276/471 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •