Sayfa 284/471 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 3768 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by sertisa Yazıyı Oku
    hisseler aşırı oynak dengelemek amaçlı fakat bu tür hisseler sığ özellikle bizim deli pedro,bugün baya bi işlem hacmi bekliyordum ama ters köşe yaptı belki yarın acısını çıkartır bilinmez bu işlem hacmiyle istesekte satılmıyor meret

Kaptansız gemi gibi bir sağa bir sola gidiyor.

3. Arkadaşlar bu lanet hisseye dıkkat edın özelikle yenı alacaklar, diyelımkı 200 TL oldu hangi beklenti ile kıme satacaksınız, kar payı vermez hiçbir beklentısı olmayan bir senet bır yerde...elinde olanların biran önce kurtulması temennisi ile...bır sermaye arttirimina gıdıp senede derinlik kazandırırlar desen onuda yıllardır yapmayanlar bu saatten sonra yaparım bılmem..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. sanırım spekte serdümenci gibi düşşünde mal alayım diye bekliyor adamın elinde pek mal yok sanırım, şurada bile saysan epey lot çıkar. ama bunca yıl bekleyen adam da düşse bile satmaz, anlaşılan gene baya bekleyeceğiz gibi ytd

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu lanet hisseye dıkkat edın özelikle yenı alacaklar, diyelımkı 200 TL oldu hangi beklenti ile kıme satacaksınız, kar payı vermez hiçbir beklentısı olmayan bir senet bır yerde...elinde olanların biran önce kurtulması temennisi ile...bır sermaye arttirimina gıdıp senede derinlik kazandırırlar desen onuda yıllardır yapmayanlar bu saatten sonra yaparım bılmem..
    Tamam haklısın bende öyle öyle düşünüyorum beklenti bir hisse için herşeydir fakat önümüzde qnbfl(hangi beklenti ile böyle yükseldi?) gibi bir örnegin oldugunuda unutmamamız gerekir diye düşünüyorum..
    Göz olanı akıl olacagı görür..

6. Hayaller ve gerçekler... 2 günde umudum tükendi. Elveda . Alana hayırlı olsun. Tekrar görüşmemek üzere...

7.  Alıntı Originally Posted by dogan7411 Yazıyı Oku
    Hayaller ve gerçekler... 2 günde umudum tükendi. Elveda . Alana hayırlı olsun. Tekrar görüşmemek üzere...
    ne oldu sattın mı yoksa....

8.  Alıntı Originally Posted by dogan7411 Yazıyı Oku
    Hayaller ve gerçekler... 2 günde umudum tükendi. Elveda . Alana hayırlı olsun. Tekrar görüşmemek üzere...
    üzüldüm gerçekten.inşallah senin için hayırlısı olur sevgili dostum....kader birlikteliği yaptık sonunda.hakkını helal et....

Sayfa 284/471 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •