Sayfa 289/471 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    sabahtan beri 105.60ta olan işlem 840 lot.ve 105.40 ta bekleyen satış 720 lot.neyin satışı bu Allah aşkına yahu.bi ayçeşe bakın bir de buna....
    aynen ayces esas oğlan bizimki üvey evlat güya ikiside c grubuydu tabi mesele karakter dik duruş. yapacak bişy yok bekleyeceğiz sığ senet heran herşey olabilir ytd...

yıllardır hep c grubundan çıkmayı bekledik 10-20 lotlarla bazı günler işlem görmeyerek oyaladınız oteller ful çekti zarar açıkladınız bekleyen yatırımcıyı hiçmi sevindirmeyeceksiniz zamanı gelmedimi bir ayces kadar olamadınız yazıklar olsun...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    yıllardır hep c grubundan çıkmayı bekledik 10-20 lotlarla bazı günler işlem görmeyerek oyaladınız oteller ful çekti zarar açıkladınız bekleyen yatırımcıyı hiçmi sevindirmeyeceksiniz zamanı gelmedimi bir ayces kadar olamadınız yazıklar olsun...ytd
    sevgili dostum..
    söylenecek çok laf var da.....
    karşımızda insan yok.
    insan görünümlü derisi nasırlaşmış...
    küfrü şükür diye okuyan....
    tükürsen...yağmur diye göğe bakan.
    insanlıktan çıkmış...kör...sağır....
    başkalaşım geçirmiş....
    acaip bir yaratık var....
    nefesine yazık....Allahımdan bulsun inşallahhhhhhhh......

4. Adam serdümenciyi haklı çıkaracak yğzde 30 düştü bi yüzde 20 daha düşerse adam taşk geçecek..

5.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Adam serdümenciyi haklı çıkaracak yğzde 30 düştü bi yüzde 20 daha düşerse adam taşk geçecek..
    maalesef kaybettiğime değil...onun kafa bulacağına yanıyorum....mıçıyla gülecek bize.....

Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Adam serdümenciyi haklı çıkaracak yğzde 30 düştü bi yüzde 20 daha düşerse adam taşk geçecek..
    satmak istesek bile ayces gibi fırsat mı verdiki ayces en azından hacimli her neyse getirsin 90 , 80 ,70 her 10 ar kademeden 100 er lot alıcıyım getirmezsen adisin her türlü bekliyoruz zaten satmadıktan sonra kar zarar etmiyorum..ytd

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    maalesef kaybettiğime değil...onun kafa bulacağına yanıyorum....mıçıyla gülecek bize.....
    merak etmeyin dümenci gibi tipler bilse bile söylediğini yapmaz mıçı yemez 70 e gelse bu sefer 50 den alacağım der bir türlü almaya cesaret edemez

8. 90 da 250 lot alıcıyım daha aşağıda daha fazla yüzede girdim alım adam hiç kademe kaldırmadan düşürüyo

Sayfa 289/471 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •