Sayfa 291/470 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Gurban Yazıyı Oku
    Başdümenci paraşütün açılmama tehlikesi var mı veya birilerini indirdikten sonra kız kaçıran gibi soluksuz gitme olasılığı nedir
    Dostum şimdi bu yukardaki çok bilmiş arkadaşlar diyor ya 90’a gelince alacağım...Ulan böyle giderse zaten 1 veya 2 güne 90....ve 90 ı gören bu kağıt zaten çözülecek ve bende diyorum ki 100 ün altında bu kağıt patlamış demektir.Hiçbir şeye dayanmadan hiçbir veriyi gözetmeden 90’da bu kağıdı alacağım demekde zaten ayrı bir mallıktır.yangın yeri olacak burası herif hala Rüzgâra karşı işerim ben diyor.Dua etsinlerde yüzün üstünde kalsın şöyle 1-2 haftada Ümitler yeşersin.Ortam oluşsun teknik ve beklenti otursun, benim sizin gibi gereksiz inadım yok,ozaman 100 üstündede alırım ben bu kağıdı.Duygusallığa hırsa gerek yok sonuçta burada profesyonel bir yatırım yapıyoruz.Parayada ihtiyacımız var ayrıca.Olmayanın zaten burada işi yok.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İsteyen satar isteyen satmaz nacizane burda herkesin bir hikayesi 3,5 yıldır bekleyen var yeni girende vardır sonuçta kimse düşsün diye hisse almaz kazanmak için alır. Fonet 4,8 tl den aldım 20 ay sonra 2,5 tl verdim 1 ay sonra 8 tl oldu formet 1,49 verdim 7 tl geçti sonuç olarak varsa nasip de bulur yoksa elden ne gelir.

Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    Dostum şimdi bu yukardaki çok bilmiş arkadaşlar diyor ya 90’a gelince alacağım...Ulan böyle giderse zaten 1 veya 2 güne 90....ve 90 ı gören bu kağıt zaten çözülecek ve bende diyorum ki 100 ün altında bu kağıt patlamış demektir.Hiçbir şeye dayanmadan hiçbir veriyi gözetmeden 90’da bu kağıdı alacağım demekde zaten ayrı bir mallıktır.yangın yeri olacak burası herif hala Rüzgâra karşı işerim ben diyor.Dua etsinlerde yüzün üstünde kalsın şöyle 1-2 haftada Ümitler yeşersin.Ortam oluşsun teknik ve beklenti otursun, benim sizin gibi gereksiz inadım yok,ozaman 100 üstündede alırım ben bu kağıdı.Duygusallığa hırsa gerek yok sonuçta burada profesyonel bir yatırım yapıyoruz.Parayada ihtiyacımız var ayrıca.Olmayanın zaten burada işi yok.

çevir kazı yanmasın bay çok bilmiş hani 30-50 lerden alıyordun ne olduda şimdi 100 ün üstündede alırım diyorsun by profesyonel tekniğini anlatta bizde bilelim engin bilgilerinle aydınlat bizleri de

4.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    çevir kazı yanmasın bay çok bilmiş hani 30-50 lerden alıyordun ne olduda şimdi 100 ün üstündede alırım diyorsun by profesyonel tekniğini anlatta bizde bilelim engin bilgilerinle aydınlat bizleri de
    Lafı götünden anlamak deyimi tam senin için söylenmiş.Vallahi pes bunca yazdıklarımdan bunumu anladın.Seninle tartışamayacağım bir seviyede olduğunu anlamış oldum.

Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    Lafı götünden anlamak deyimi tam senin için söylenmiş.Vallahi pes bunca yazdıklarımdan bunumu anladın.Seninle tartışamayacağım bir seviyede olduğunu anlamış oldum.

ne oldu zorunamı gitti tartışamazsın zaten seviyen belli atıp tutmak kolay değilmi elinde mal olmayınca şuraya gelince alırım demek kolay teknik meknik hikaye sallıyorsun burda yıllarca bekleyen insanlara hakaret ediyorsun dötünden sallayan sensin şimdi gitte çalıların arasından izlemeye devam et ..

6. Başdümenci sen çok emin konuşuyosun yoksa moruk Ercan sen misin.. Şunu bil burdaki üç beş kişiyiz inatla satmayacaz he 90 lardan 2000 lot hiçbir planım olmayan naktimde var... Burda bekleyenlerin dediğin gibi buraya gmdüğü paraya ihtiyacı yoktur.. Turzm artıyo gittikçe otel yatırımları bitirdi karı gizleyemiyo artık sen ve moruk ercan düşünün başbaşa..

7. Ortalıkta dolaşan üç beş lot nasıl böyle düşüyor anlamıyorum. Dallamalar kendileri al sat yaparak düşürüyor sanırım

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Eskidemçn olsa benşm maliyetim 55 lira 900 lotum var çoktan 75 ten uçurmuştum ama artık ky akıllandı orta ve uzuna döndü ben parayı böle kazandım iyide kazandım bu strateji speklerin ve ciğer bekleyen kedilerin işini zırlaştırıyo maalesef dümenci kardeş.. Ama sen seviyeyi bozmadan devam et gruba renk getirdin.. Sen aşağıya sabrediyon biz yukarı zamanla kimin sabrı galip gelecek görecez.. Nasipten ötesi yok

Sayfa 291/470 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •