Sayfa 296/470 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 3760 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Durup dururken bürüt takasa alınması zırt pırt işlem durdurulması

Bazılarının hala amacına ulaşamadığını gösteriyor

İş kurucular nereden nerelere geldi. Kaç defa tavan yaptı

İzlemedim ama pek müdahalede duymadım
    aynen öyle kalkınma bankası günlerce tavan tavan gitti kaç defa devre kesici yedi yada brüt takasamı aldılar ?

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sn pozitif evet iyi fakat 2 gün bu bürüt takas yüzünden hisseyi satınca 2 gün nakitini de kullanamıyorsun bu biz ky ler için kötü bir olay parası bol olan için sorun yok hayırlısı bakalım bu DELİ PETRO bizleri çok yordu be 20 yıldır bu hisseyi alır satarım bu ilk hareketi hemen bürüt takasa almararı çok saçma
    olsun ben yinede hisse açısından olumlu görüyorum tabiki acil nakit ihtiyacı olanlar için sıkıntı inşaallah yaşamayız öyle bişey ama bu hissenin en büyük sorunu malesef senelerce 10 lot 20 lotla çorba parası çıkarmak isteyenlerin mekanı olduğundan hissede derinlik diye bir şey olamadı bu hisseyi alan adam gibi almadı satanda adam gibi satamadı malesef inşaallah brüt takasla vurkaç olmadan gerçek alımlar görürüzde hissenin önü açılır yatırımcılar için hayırlı olsun bu arada bugünkü hareket güzeldi çoktandır ilk defa bu kadar hacim oluştu bu hissenin gördüğü ender hacimlerden acaba bizde görürmüyüz şöyle 10 bin 20 bin lotlar ..ytd

3. SPK ayrı bir olay zaten mafyanın ta kendisi kalkınma finas kiralama bürüt yemediyse 10 yıldır hareket çeken hisse yadiyse bu işe karar verenlere söyleyecek bi ton küfür var..

4. Moruk şunu istiyo hissem c grubu brüt vs dursun kimse işlem yapmasın mal bende zaten kimse ilişmesin istiyo..

5. nasıl bir Cahil Topikle karşı karşıyayım.On yıl önceki brüt takasa alınma kriterleri ile şu anda ki spk mevzuatına istinaden brüt takas kriterleri aynımı arkadaşım.Ne cehalet kokan yorumlar bunlar.Görende diyecek ki orada biri var bu takasa girsin bu girmesin bu benim Babamın oğlu bu değil diyor Ve ona göre işlem yapıyor.Şaka mısınız siz ya.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. bu hissede Brüt takas uyLanmaya başlaması İleride kopacak seslerin ayak sesleridir. dikkat çeker. hisse için olumlu bir göstergedir.100 altında perişanlık 100 üstünde kaldığı sürece hedefe ilerler tezini savunan biri olarak diyorum ki ;Sizin gibi şakşakçıların bu duruma sevinmesi lazım.

7. Ha bu arada ben hala aşağılara bekliyorum ona göre.Bana uğramadan gitmek yok öyle

8. Başdümenci sana dedim ki seviyeyi bozöafan insanları rencide etmeden bu guruba renk katıyosun ama sen hakaretvari yazmaya devam ediyosun sende adın gibi biliyosun ki spk bazı isim ve şirketlere ayrıcalık yapıyo.. Da sen bişeyleri savunurken kimin şakşakcılığını yapıyosun.. Biz dedeye yükleniyoz sen savunuyosun spk nın bazı kararlarını eleştiroz sen savunuyosun savunda eleştirene hakaret etme herkes kimseyi yanıltmadığı sürece özgürdür dümenci..

Sayfa 296/470 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •