Sayfa 298/471 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

dümenci nerdesin kaçırma treni atla bah atla dümenci atlaaaayıllardır bekleyen gerçek yatırımcı kardeşlerim hayırlı olsun

dümenci gibilerin yazılarından etkilenmeyen hissesine sahip çıkan gerçek yatırımcı arkadaşları tebrik ederim hayırlı olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    dümenci gibilerin yazılarından etkilenmeyen hissesine sahip çıkan gerçek yatırımcı arkadaşları tebrik ederim hayırlı olsun...

Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    10 gün sonra tekrar burada görüşeceğiz.spek sizi düdüklerken bende bayıra karşı sizi izleyeceğim.para kola kazalmıyor yazık etmeyin kendinize derim ben.dikkatli olun sadece söylediğim bu

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    dümenci bak aradan tam 13 gün geçti 10 gün sonra görüşelim demiştin evet seni dinliyorum baya bi öngörülüymüşsünburdaki insanlara bi özür borçlusun

5. Milletin aklı fikri yok mu amk beyinsiz mi.Benim yorumlarıma bakar siz şakşakçıların yorumlarına bakar bunla ilgili bir değerlendirme yapar kendine bir yol haritası çizer ve uygular.Giden gider insanların para kazanmasından üzülecek bir tip değilim ben.Ben kazandım Allah bereket versin beklentim aşağı yönlüydü,gelmezse de kağıtta olan arkadaşlara bol kazançlar dilemekten başka bir şey diyemem.İzlemeye devam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    Milletin aklı fikri yok mu amk beyinsiz mi.Benim yorumlarıma bakar siz şakşakçıların yorumlarına bakar bunla ilgili bir değerlendirme yapar kendine bir yol haritası çizer ve uygular.Giden gider insanların para kazanmasından üzülecek bir tip değilim ben.Ben kazandım Allah bereket versin beklentim aşağı yönlüydü,gelmezse de kağıtta olan arkadaşlara bol kazançlar dilemekten başka bir şey diyemem.İzlemeye devam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    o kadar laftan sonra cevabın bumu? işte görün bu seviyesiz insanı seni ibreti alem bu forumda teşhir etmek lazım madem bilgin yok susucaksın kardeşim kesin konuşmayacaksın 10 gün sonra kim kimi bayıra karşı izliyormuş gördünmüinsanların algılarıyla oynadın bu vebal yeter sana hadi şimdi çalıların arkasına çekilebilirsin insan olana bu laflarım yeter ben senin seviyene inmeyeceğim

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    o kadar laftan sonra cevabın bumu? işte görün bu seviyesiz insanı seni ibreti alem bu forumda teşhir etmek lazım madem bilgin yok susucaksın kardeşim kesin konuşmayacaksın 10 gün sonra kim kimi bayıra karşı izliyormuş gördünmüinsanların algılarıyla oynadın bu vebal yeter sana hadi şimdi çalıların arkasına çekilebilirsin insan olana bu laflarım yeter ben senin seviyene inmeyeceğim
    arkadaşlar dokunmayın dümenciye....o kağıdı 138 den sonra alacak.....

8. Dümenci on tavanda çekse sen burdan ayrılma bizim safları sıklaştırıyosun burda elinde iyi malı olduğunu ve uzun süre beklediğini tahmin ettiğim POZİTİF.. HGARİP.. GORİOTBABA VE BEN bekliyoruz sen olduğun sürecede saflar sıklaşacak.. Teşekkürler elimde çok düşük maliyetle BLCYT var orayada beklerim... Bizdeki sabır spekte yoktur para böle kazanılır

Sayfa 298/471 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •