Sayfa 299/470 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Dümenci on tavanda çekse sen burdan ayrılma bizim safları sıklaştırıyosun burda elinde iyi malı olduğunu ve uzun süre beklediğini tahmin ettiğim POZİTİF.. HGARİP.. GORİOTBABA VE BEN bekliyoruz sen olduğun sürecede saflar sıklaşacak.. Teşekkürler elimde çok düşük maliyetle BLCYT var orayada beklerim... Bizdeki sabır spekte yoktur para böle kazanılır

2.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    Bende hala çalıların arkasında bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Mali tabloda geçici yazıyor hiç inceledinizmi

4.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Dümenci on tavanda çekse sen burdan ayrılma bizim safları sıklaştırıyosun burda elinde iyi malı olduğunu ve uzun süre beklediğini tahmin ettiğim POZİTİF.. HGARİP.. GORİOTBABA VE BEN bekliyoruz sen olduğun sürecede saflar sıklaşacak.. Teşekkürler elimde çok düşük maliyetle BLCYT var orayada beklerim... Bizdeki sabır spekte yoktur para böle kazanılır
    sevgili dostum ben eskilerden biriyim tam 20 küsür yışdır bu hisseden hiç kopmadım eski zıpzıp fmızp afyon aslan afyon bfren ne yazıkki çeaş-kepez cilerden ama çeaş kepeze sermayeyi yükledim o zamanın fiyatlarıyla 3 daire parasına çakallar el koydu hayırlısı deyip bekleriz bakalım zedeler olarak ve serdümenciye cevap bile verilmez bu tipler bizleri o deli hisselerde de öok yıpratmaya çalıştılar demek istedigim bu tip hisseler pek kalmadı bu yüzden pkent yani eskilerin deli petrosu gibi deli pek hisse kalmadı bu sermaye ve bu yatırımlar karlara dönüşmeye başladı ki artık sabır bizden kısmet YÜCE RABBİMDEN sabırlı ve bol hayırlı kazançlar

Dümeni kırık nerelerde son düşüncelerini dinlemek isterim. Şuan sen çok kızgındırsın barut gibi bence sen buradan pek umut bekleme başka kapıya yoksa ince bir hastalıga yakalanacaksın
    Göz olanı akıl olacagı görür..

6. Pardon, neye seviniyoruz vallahi anlayamadım.

Bir arkadaş bir iki cümle edebilirmi

Sayfa 299/470 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •