Sayfa 3/470 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3753 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. tahta bugün iyi gözüküyor.teşekkürler Sertisa dostum....

2. Uzun zamandır ilk defa alıcı tarafı daha güçlü, ama bu benim çok hoşuma gitmez genelde

3. sevgili Sertisa normal bir kağıttan sözetsek dediğin doğru.alıcı tarafı güçlüyse bende kıllanırım.ama bu pkent normal bir kağıt değil ki.o 52 deki 16 lotu almadıktan sonra 45 e 10.0000 lot yığsa ne kıymeti var ki.bize alttan kaldırıp götürecek bir adam lazım.yoks böyle yığmış hiç önemi yok....

4.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    sevgili Sertisa normal bir kağıttan sözetsek dediğin doğru.alıcı tarafı güçlüyse bende kıllanırım.ama bu pkent normal bir kağıt değil ki.o 52 deki 16 lotu almadıktan sonra 45 e 10.0000 lot yığsa ne kıymeti var ki.bize alttan kaldırıp götürecek bir adam lazım.yoks böyle yığmış hiç önemi yok....
    Doğru söylüyorsun aslında,
    Adam sözde dün hacimli düştü ( bu hisseye göre ilk seans hacim yüksekti dün ) ama aşağıdan da kimseye vermedi.
    Bugünde artıda ama düşük hacimle..
    Ama ne almak isteyen aşağıdan alabildi, ne de satmak isteyene fırsat tanındı. Benim istediğim kademelere mahkumsunuz diyor amca.. Almak isteyende aktif alsın der gibi..

5.  Alıntı Originally Posted by sertisa Yazıyı Oku
    Almak isteyende aktif alsın der gibi..
    aynen....benim istediğim yerde otlayacaksınız diyor...amcam......

6.  Alıntı Originally Posted by sertisa Yazıyı Oku
    Uzun zamandır ilk defa alıcı tarafı daha güçlü, ama bu benim çok hoşuma gitmez genelde

613 ü kim yazdı öyle????
    ama alsan kime satacaksın kardeşim pazarımı var dipsiz kuyu işte

Sayfa 3/470 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •