Sayfa 300/470 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Birbirlerini Şakşaklıyorlar ne sevinecekler.Ben alıştım sende alış kardeş.Eğlenceli oluyorlar ama gel sen de izle yarın düşünce karalar bağlar çıkınca Birbirlerini gaza getirir bunlar.Lan ne eğlencelisiniz siz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Evet çok eplencesin başdümenci mal alamadıça agresif oluyosun.. Biz 130_90 tirbülansına dayandık dünya malla sen 90 dan mal alma cesaretini bile göstermedin burası cesurların yeri..

3. Bende 2.70 ten Ayceste var satmasaydım 4.40 maliyetten finansal kiralamada vardı biz dalgaya yürüyenleriz buda sığ hisse bu hisselere girip bişey yokmuş gibi beklemek her babayiğidin harcı değil

Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    Birbirlerini Şakşaklıyorlar ne sevinecekler.Ben alıştım sende alış kardeş.Eğlenceli oluyorlar ama gel sen de izle yarın düşünce karalar bağlar çıkınca Birbirlerini gaza getirir bunlar.Lan ne eğlencelisiniz siz:

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sen dua etde bir tavan daha çekmesin senin için yanıyor şu sıralar ama belli etmemeye çalışıyorsun bence ayran içmeni tavsiye ederim içindeki yangını söndürür hem faydalıdır.....
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Sen dua etde bir tavan daha çekmesin senin için yanıyor şu sıralar ama belli etmemeye çalışıyorsun bence ayran içmeni tavsiye ederim içindeki yangını söndürür hem faydalıdır.....
    aslında dümenciyi çok iyi anlıyorum tahminen 70-80 lerden satan birisi olarak baktı kağıt sürekli işleme açıldı kar etmeye başladı sermaye artırma potansiyeli olan bir kağıt başladı kötülemeye belki alttan alabilirim diyerek defter değeri 18 lira diyerek algı yapmaya çalıştı ama tutmadı bu arada bizim gibi kağıdını savunanlarıda şakşakçı olarak niteledi dümenci biz kağıdımızı savunuyoruz bunun adı şakşakçılık değil bunu iyi öğren 60 liradan 120 ye gelmiş hisse daha nereye gidecek şeklinde düşünen birisinin borsadan ne kadar anladığı da ortada zaten neyse bunların hepsi birer tecrübe üzülme borsa sana bu seviyelerden bile aldırarak daha çok şey öğretir ytd...

600 bin hacim bu hissede daha önce görmedim ama yetmez benim gibilerin çıkması için 10 bin lotlar havada uçuşmalı çok fazlasında gözüm yok 150 leri hacimli geçmeye başlasın ufaktan vermeye başlarım spekçiğim ytd..

7. dümenci seni biraz daha gaza getireyim mi....koskoca borsada böyle 1 milyon sermayeli 2 yıldan beri 17 milyon kar açıklayan başka bir şirket daha bulamazsın.bence sen bu fiyatlardan havada kap.söz sonra ben senden o aldıklarını 500 tl.ye alacam geriye.....yoksa SN.AUDİ nin dediği gibi verem olacaksın bak.demedi deme dümenciiii........

8.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    dümenci seni biraz daha gaza getireyim mi....koskoca borsada böyle 1 milyon sermayeli 2 yıldan beri 17 milyon kar açıklayan başka bir şirket daha bulamazsın.bence sen bu fiyatlardan havada kap.söz sonra ben senden o aldıklarını 500 tl.ye alacam geriye.....yoksa SN.AUDİ nin dediği gibi verem olacaksın bak.demedi deme dümenciiii........
    Elinize verdikleri zaman ben de böyle güleceğim size.Şu an izliyorum karşıdan sadece sizin bu neşeli halinizi.Giderse de benim değildir borsada fırsat bitmez ben alacağımı almışım.dönerse benimdir Gidene de sok sopayı gitsin.Neyse işlemler biraz devam etsin teknik otursun biraz teknik konuşalım.Şu an her şey sizin şakşakçıların birbirini şakşaklamasında ibaret

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 300/470 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •