Sayfa 301/470 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    Elinize verdikleri zaman ben de böyle güleceğim size.Şu an izliyorum karşıdan sadece sizin bu neşeli halinizi.Giderse de benim değildir borsada fırsat bitmez ben alacağımı almışım.dönerse benimdir Gidene de sok sopayı gitsin.Neyse işlemler biraz devam etsin teknik otursun biraz teknik konuşalım.Şu an her şey sizin şakşakçıların birbirini şakşaklamasında ibaret

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    biz teknikten anlamıyoruz dümenci biz sadece yıllardır bekleyen yatırımcıyız tekniğını de sen yap bakalım kaçtan döner kaça gelir ne kadar zamanda kaçtan almayı düşünüyorsun tarihi zirvesi ne olabilir sermaye artırımı kısa vadede olurmu bu sene ülkemizde 50 milyon turisti aşacağı söyleniyor hissemizi nasıl etkiler seneyi zirveden kapatabilir mi? evet seni dinliyoruz engin bilgilerinle bizleri aydınlatırsan çok seviniriz

Elinize verdikleri zaman ben de böyle güleceğim size.Şu an izliyorum karşıdan sadece sizin bu neşeli halinizi.Giderse de benim değildir borsada fırsat bitmez ben alacağımı almışım.dönerse benimdir Gidene de sok sopayı gitsin.Neyse işlemler biraz devam etsin teknik otursun biraz teknik konuşalım.Şu an her şey sizin şakşakçıların birbirini şakşaklamasında ibaret

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Dümenci pkent,in tarihi zirvesi 145 pazartesi tavan yaparsa tarihi zirveyi delmiş olacak hissenin hareketlerini izlerken çekirdek yiyerek izlemeni tavsiye ederimHa tavan yapmazsa yine sorun yok zaten piyasada hisse yok piyasa yapıcı elinde eskiden beri bekleyenleri bu zamana kadar dökemediysem yükseltmeden zor dökerim diye düşünüyordur zaten bir nevi eskiler kurumsal yatırımcı hüviyetine girdi.sende bir gün ucuza pkent alırsın ama umarım o zaman sıkılmış limon konumunda olmaz
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Dümenci pkent,in tarihi zirvesi 145 pazartesi tavan yaparsa tarihi zirveyi delmiş olacak hissenin hareketlerini izlerken çekirdek yiyerek izlemeni tavsiye ederimHa tavan yapmazsa yine sorun yok zaten piyasada hisse yok piyasa yapıcı elinde eskiden beri bekleyenleri bu zamana kadar dökemediysem yükseltmeden zor dökerim diye düşünüyordur zaten bir nevi eskiler kurumsal yatırımcı hüviyetine girdi.sende bir gün ucuza pkent alırsın ama umarım o zaman sıkılmış limon konumunda olmaz
    dur şimdi dümencinin yüreğine iner maazallah şaka maka bu tür sığ hisseler harekete başladımı tarihi zirvelerini kırmadan bırakmazlar bakalım deli petroda da böylemi olacak tarih tekerrürden ibaretmi göreceğiz

4. ben teknik yorumumu 100 altı ve 100 üstü olarak zaten yaptım.Tabi siz boş gargara yaptığınız için kavramak istemediniz.100 altını ilk kırdığında nasıl zıpladınızı cümle alem gördü.ve ben ogünde dedimki 2 defa daha altına sarksın ozaman kucağa geleceksiniz.100 üstü kaldığı sürece de yukarı potansiyeli var dedim.Demedim mi amk dedim.Niye bunları söylemiyorsunuz.İşinize gelmiyor dimi şakşakçılar sizi.Tekniği konuşuruz merak etmeyin hele bir grafik otursun tatmin edeceğim ben sizi.İzliyorum şuan

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben teknik yorumumu 100 altı ve 100 üstü olarak zaten yaptım.Tabi siz boş gargara yaptığınız için kavramak istemediniz.100 altını ilk kırdığında nasıl zıpladınızı cümle alem gördü.ve ben ogünde dedimki 2 defa daha altına sarksın ozaman kucağa geleceksiniz.100 üstü kaldığı sürece de yukarı potansiyeli var dedim.Demedim mi amk dedim.Niye bunları söylemiyorsunuz.İşinize gelmiyor dimi şakşakçılar sizi.Tekniği konuşuruz merak etmeyin hele bir grafik otursun tatmin edeceğim ben sizi.İzliyorum şuan

Farazi cümleleri hep çaresizler kullanırlar demişdim böyle olacagını demekle karın doymuyor ruh tatmin ediliyor sadece boş konuşmanın bir anlamı yok son günlerde teknik vs. konuşur oldun bilmezmisin borsada herşey teknik degildir hatta borsa literatüründe para teknigi bozar derler.Senin hisse düşüş egilimindeyken defter degeri 18tl oralara gelecek demenden boş bir kişilik oldugunu anlamışdım hisselerin bir gerçek degeri birde piyasa degeri vardır.Karton,konya,egeen,doco bunların defter degerleride çok düşük neden o degerlere gelmiyorlar?birde defter degeri yüksek ama hisse fiyatı aşşagıda olan çok sayıda hisse var o zaman defter defter degeri yüksek ama ucuz kalmış hisseleri alalım köşeyi dönelim ne dersin?
    Göz olanı akıl olacagı görür..

6. Başdümenci kabul et saçma sapan şeyler yazdığını otur izle ...hisse düşer de yükselir de ... çok iddialı konuşma...ben de düşse de alsam modundayım ama pek düşmeyecek gibi 96 altına

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bakalım burada ne kadar dayanabileceksiniztaban serisi başlayınca halinizi çok görmekistiyorum

8. İnsanlar sanıyor ki hisse ilelebet yükselecek göğü delecek.Hiç kar satışı olmayacak.Bu ise 200 olsun 400 olacak diye hayal kurar bunlar.Hiçbir zaman tatmin olmazlar hep yükselecek hep kar edeceksiniz değil mi.Ama böyle olmuştur herzaman . hissenin görüp görebileceği en yüksek yerden almıştır hayalperestler Ve hisse düşüşe geçince de hisse sahibine patrona karısına kızına çoluğuna çocuğuna küfür ederler.Neyse izliyorum o günler gelince de daha söyleyecek çok şeyim var

Sayfa 301/470 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •