Sayfa 304/470 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    132 ye 500 kusur lot satıs yazılmış komedi gibi dün 144 görmüş bugün 122,7 kademe marj asansör aşırı açık umarım yenıden tek fıyata dönmez
    kafa karıştırmayın arkadaşlar...artık tek fiyat yok.....

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılma olmasın bende de bi miktar pkent var demek istediğim pkent sürekli devre kesiciye denk geliyor ya düşerken ya çıkarken benzer durum klnma oluyordu şuan tek fiyatta yani brüt takas akabinde devre kesıcı sureklı olunca tek fıyat sıstemı devreye gırıyor

3.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    spk gene yapacagını yaptı ve yarından itibaren 04.12.2019 seans sonuna kadar tek fiyata aldılar yav bu adamlar kalkınma bankası 11 tl den 60 tl ye gitti ve düşüyor neden tek fiyata girmez anlayan varmı yav adamlar tam tezgahçı eee bu işten anlamayan yandaşları spk ya doldururlar başına da malum kişileri dikerlerse böyle olur yetmedi çeaş kepezlerimizi yedikleri şimdi de pkente göz diktiler haram zıkkım olsun

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    spk gene yapacagını yaptı ve yarından itibaren 04.12.2019 seans sonuna kadar tek fiyata aldılar yav bu adamlar kalkınma bankası 11 tl den 60 tl ye gitti ve düşüyor neden tek fiyata girmez anlayan varmı yav adamlar tam tezgahçı eee bu işten anlamayan yandaşları spk ya doldururlar başına da malum kişileri dikerlerse böyle olur yetmedi çeaş kepezlerimizi yedikleri şimdi de pkente göz diktiler haram zıkkım olsun
    sıkıntı yok bence isabetli karar aşırı oynaklık var bizim deli petro sürekli işleme ayak uyduramadı bu şekilde belki bi nevi koruma olabilir 11 işlem günü belki fiyatlarda bir dengelenme olabilir. brüt takas, açığa satış yasağı ve ardından tek fiyat spk pkente çalışıyor mübarek ee deli olunca zapdetmesi zor oluyor vurun kırbacı ytd..

pKENT

Yanılmadım sürekli devre kesiciye denk gelmesi tek fiyatın olacağını belli etmişti iyi bildiğim bi tahta değil zarardayım sıh bi hisse umarım fazla etkilenmez hayırlısı bol şans

6. Şakşakçılar size bol şans diliyorum bu hisseden artık bir şey olmayacağını anladım.karı cebe almışım manyaklığın lüzumu yok kendi açımdan.Kişisel görüşüm burada tutunamazsanız ki öyle gözüküyor yıllardır süründüğünüz yerlere geri geleceksiniz.ömrünüzü tüketmeyin birçok güzel hisse var etrafta.kar cebe yakışır unutmayın.Hadi bakalım birbirinizi şakşaklamaya devam....Benden bu kadar yenisini kucağıma aldım bekliyorum.Ama canınız çekerse Arasıra taciz ederim sizi merak etmeyin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Adamlar hep ky düdüklensin diye çalışıyor. Az da patronlara çalışsalar düzelecek herşey ama düzen kötü malesef

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bir haber düştü şirket işletme sermayasi ve cari ödemeler için ykb dan 2.700.000 tl kredi kullanıyor sanırım yakında bir sermaye artırım kararı da gelecektir bir şeyler dönüyor kasa para dolu hala kredi kullanıyor peh dogrusu
    Son düzenleme : mercek2; 20-11-2019 saat: 12:06.

Sayfa 304/470 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •