Sayfa 308/470 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. 50 lot işlemle günü tamamladık. Teşekkürler Borsa İstanbul.
    İlk günden beri sürekli ceza kestiniz de kaç gündür 10 defa devre kesen QNBFL te niye tek fiyat işlem görme cezası verilmedi oysa Pkent 3 kere devre kesti, hemen tek fiyata geçildi . Pkent haftaya yine normal işlem görecek fakat yine aynı şekilde olacak diye korkuyorum. Bu konuda biste mail de attım, bence sizde mail atın. Şirkette gerekeni yapmalı ayrıca onlarada mail attım cevap yok tabi...

2. normal işlemi istemeyen şirket olmalı..

eminimki şikayet edende şirkettir..

böyle olmayacak olsaydı yıllarca göz altında işlem yaptırtmazdı..

3. Patron istemiyo beyler patron hisseyi kendi gibi moruklaştırıp uyusun biyerlerde istiyo..

4. Bu kadar kolaysa tek işleme girmek gene sokar adam. Adam gibi tedbirler almayınca işte böyle korunuyor ky. Zorlasana sermaye artırmaya

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. SPk nın işi KY korumak hiçbir zaman olmamıştır bana KY adına alınan birtane karar Allah kulu gösteremez... KY kandi dötünü kendi kıruyacak buda iyi hissede sabredip hedefe gidşnce çakmak.. Başka yol yok beyler...

Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    Bu kadar kolaysa tek işleme girmek gene sokar adam. Adam gibi tedbirler almayınca işte böyle korunuyor ky. Zorlasana sermaye artırmaya

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yükselmeye niyetliyse,tek işlem de götürürler....Son zamanlarda dikkat ediyorum,brüt takasa girenler özellikle ,hiç tınlamıyorlar,hatta daha da yükseliyorlar...Ha bu tek işleme alındı,ama en fazla 10-15 gün gecikmesi olur...çıkacaksa tabiii.zaten şurda 4 Aralıka ne kaldı?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

kaldı 4 iş günü ytd..

8. Adam mesaj veriyor nedir
    Eslesmede işlem miktarı 69
    Bekleyen 31.

Sayfa 308/470 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz