Sayfa 310/470 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 3753 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. kardeşim 10 yıldır parmaklıklar arasında mahpus hayatı yaşamış bir kağıt serbest piyasaya çıkınca elbette düşecekte çıkacakta.üstelik % 7 de devre kesiyorsun.yani ne bekleniyor aynı yerde sabit mi kalsın.....

Selam arkadaşlar.delinin sitesine baktım da,bir side de.bir de abant ta tesisi var diyor.baöka da bir ortaklığı görünmüyor..Bu özderede yapılan ya da yapılacak olan otelle ilgili hiçbir bilgi göremedim....gündüz arkadaşın gönderdiği linkte ise, bien yapı dan bahsediyor...bien yapının ise,bize faydası ne?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

brüt takas,açığa satış yasağı ve son olarak tek fiyat hisseyi baskılamak için ellerinden geleni yapıyorlar hayırlısı bakalım sürekli işleme kaldı 3 iş günü ...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar.delinin sitesine baktım da,bir side de.bir de abant ta tesisi var diyor.baöka da bir ortaklığı görünmüyor..Bu özderede yapılan ya da yapılacak olan otelle ilgili hiçbir bilgi göremedim....gündüz arkadaşın gönderdiği linkte ise, bien yapı dan bahsediyor...bien yapının ise,bize faydası ne?
    Bien seramik patronların ... petro ile ilgisi yok...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Bien seramik patronların ... petro ile ilgisi yok...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Özdere de,otel yapımından bahsedilmiş,petro ile alakasını araştırdım...seramikler ayrı zaten.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Sürekli işlemmde de ne mok olduğunu gördüğümüz için kimse rağbet etmiyor galiba. Hacme bak

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kaldı 2 iş günü

kaldı 1 iş günü

Sayfa 310/470 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •