Sayfa 315/470 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 3753 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. kim satıyor bu kadar yahu...tekrar tek işleme aldıracaklar kağıdı....

2. maalt 3. tavanını yaptı....

3. kez devre kesti yuh be maalt kaç gündür tavan gidiyo devre kesici çalıştımı acaba yazıklar olsun ben bu senedin kottan çıkması gerektiğine inanıyorum bunun gibi senetler işlem görmemeli ... ytd

4. Başarıılıda oldu yukarda yazdım ben borsa hayatımda tavandan tabana yakın yerden kapatıp iflah olanı artık yavaş yavaş nereye gelir bilinmez borsa batık hisselerin yeri bakın bütün batıklar yüzde 500 gitti 2 ayda ve tepede duruyo

Modaratör arada benim yazıyı da yanlışlıkla silmiş...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sabah göz göre göre satmadım.alt kademeler boş,her an düşmesi an meselesi ...ama bu ********lerin, alıştık ya hep ters köşe yapmalarına ,ben de tersini düşünüp, atik önü açıldı,düşmez diye düşündüm, kaç kere satma fırsatı verdi,satmadım...kardan zarara geçtim.....arkadaşın dediği gibi bu kadar hacimle,bunları yaşadıysak...işimiş yaş...

bizim deli petroda ilk kez böyle bir hacim görüyorumsürekli işlem yaramıyor bu kağıda en azından satan sattı yada artık satabilir biz önümüze bakacağız hayırlısı

Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    bizim deli petroda ilk kez böyle bir hacim görüyorumsürekli işlem yaramıyor bu kağıda en azından satan sattı yada artık satabilir biz önümüze bakacağız hayırlısı
    İşte mesele bu,o satanlar mı akıllı ,yoksa biz mi, bilmiyoruz. Ama bana sanki onlar gibi geliyor...

Sayfa 315/470 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •