Sayfa 316/470 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 3753 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Biri buralardan toplama derdine düştüyse iyi. Ama hacimle ele verme yaptılarsa çok süründürür daha

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Toplama yapsa ben yazdım 123 e tak verdi mal böle toplanmaz ya el değiştirdi ya verdi eline milletin malı toplama işi galip gibi olur atar dibe süründürür milletin alamayacağı noktaya kadar soluksuz götürüp verir eline bunu çözemedim.. Dökme desen o hiç olmaz burda ciddi malı olan ky 160 ve üzerinde dökülür açıkcası bu daha çok süründürecek

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    İşte mesele bu,o satanlar mı akıllı ,yoksa biz mi, bilmiyoruz. Ama bana sanki onlar gibi geliyor...
    bunu zaman gösterecek bu kadar karamsar olmanıza anlam veremedim evet bugün ters köşe yaptı yarın ne yapacağını bilemeyiz bence hala beklentisi devam eden kağıtlardan sermayesi çok düşük kaldı turizm yükselişte benim kızdığım bu süreç içinde bir ayces gibi maalt gibi hareket edemedik ..ytd

4. 600 lotla sabah 148.30 zirve yaptırıp alan Alnus, akşama günün en düşüğünden 122 kapattırdı, 4200 lot satmış ..en iyi alıcılar oyak 3500, teb 1000 lot...

Şu alnus,her hisseden angut gibi ortaya çıkar zaten🤬
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. günaydın tüm dostlara adı üstünde deli ya tam deli sorun degil bu eskiden de bu tür hareketleri çok yaptı egerki bu kadar deli hareketler varsa gelecekte bir süpriz haber çıkarsa şaşırmamak lazım mesela sermaye artırımı şöyle 1 e 10 gibi mesala veya başka da destekleyici bir haber bu her zaman bizlerin düşündügünün tersini yapmıştır.hayırlısı bakalım ben hep buradaydım bırakmaya da niyetim yok bu türleri ya çok kazandırır ya bıktırır.

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Şu alnus,her hisseden angut gibi ortaya çıkar zaten🤬
    Alnus takaslarda 1834 lot görünüyur du. Ya bir yerden transfer olucak. Yada ödünç işlemle açığa sattı. Ödünç bu kadar lot ancak patron dan alınabilir. Yarın ki takaslarda anlarız.ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    günaydın tüm dostlara adı üstünde deli ya tam deli sorun degil bu eskiden de bu tür hareketleri çok yaptı egerki bu kadar deli hareketler varsa gelecekte bir süpriz haber çıkarsa şaşırmamak lazım mesela sermaye artırımı şöyle 1 e 10 gibi mesala veya başka da destekleyici bir haber bu her zaman bizlerin düşündügünün tersini yapmıştır.hayırlısı bakalım ben hep buradaydım bırakmaya da niyetim yok bu türleri ya çok kazandırır ya bıktırır.
    Yıllardır kredi kullanımı haberinden başka bir haber gelmedi.dediğiniz sürpriz haberi öyle kolay kolay göndermezler, çok inatçıdır kendileri.zaten kaç senedir ısrarla ve inatla tek fiyattan işlem gördürdüler.halbuki bir aracı kurumla anlaşıp sürekli işlem görebilirdi.on yıldır bekliyoruz bir on yıl daha bekletebilirler

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 316/470 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •