Sayfa 324/471 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. 3-5 lot alış satış lardan. 1500 lot alışlara,10.000 lotluk işlemler ve 130'lu rakkamlar var. Güzel hareketler. Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    3-5 lot alış satış lardan. 1500 lot alışlara,10.000 lotluk işlemler ve 130'lu rakkamlar var. Güzel hareketler. Ytd.
    Bu seferde ing menkul boşaltmıştır elindeki hisseyi sonuçta bir gecede 5000 lot transferi boşuna yapmadı patron takasları görebilen bakabilirmi önemli bir değişiklik varmı

3. Neyse artık algı oluşmuş buraları dip yaptı konuşmaları başlamış.Demekli ele verme zamanı yakın bekliyorum aşağılarda kucak boş.Bakalım buradan maliyetlilenenler kaç yıl buralara gelmesini bekleyecekler daha sonra.Aynı şu an 6-7 yıldan beri buralara gelmesini bekleyenler gibi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    Neyse artık algı oluşmuş buraları dip yaptı konuşmaları başlamış.Demekli ele verme zamanı yakın bekliyorum aşağılarda kucak boş.Bakalım buradan maliyetlilenenler kaç yıl buralara gelmesini bekleyecekler daha sonra.Aynı şu an 6-7 yıldan beri buralara gelmesini bekleyenler gibi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arkadaşım hangi veriye göre bunu söyleyebiliyorsun düşüp çıkabilir ama kesin konuşmak yanlıştır,öncelikle şirket net faaliyet karı 21 milyon buda bir yılda özsermayesinin nerdeyse yarısı ki seneye bu karlar artacak faaliyet karı 27 milyon özsermayenin yarısı borçluluk oranı 0/0 50 nin altında ve nakit kar üretmeye başlamış firma borcu düşmeye devam edecek kar artacak demektir ayrıca bir şirket satış veya ortaklık veya değerlendirmesi faaliyet karının 10 katı şeklinde olur buda şirketin değeridir şu anda baktığında bu şirket neyi ifade esiyor bu değerlendirmelere göre başka türlü değerlendirmelerde var farklı teknik ve temel esaslar var bunlara göre herkes kararını verir ama kimseye ne çıkacak ne düşecek diyemeyiz bana göre çok ucuz sana göre çok pahalıdır o senin değerlendirmene bağlı hadi iyi geceler

5. Dümenci hisse biraz salınca çıkıyon piyasaya yaşıyomusun sen...

6.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Dümenci hisse biraz salınca çıkıyon piyasaya yaşıyomusun sen...
    bekliyorum Sizin deyiminizle çalıların arasında.Şakşakçılar siziiii

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Şakşaçı sensin DÜMENCİ bi hisseye yukarı hedef vermekle aşağı hedef vermek aynı şey burda kimse 300--400-600_1000 olacak demiyo ama sen 75_60_50 diyosun asıl şakşakçılık bu bende 50 maliyet 800 lotum var bekliyom kendimce bihedefim var varsayımlarım var piyasa çarpanlarım var beklentim var bu sana niye batıyo... Ha gelirmi senin fiyatlara gelirse o fiyattan 5 bin alacak naktimde var alırız DÜMENCİ ama bunları yaparken dümen çevirmeyiz hisse 140 lardayken susup hisse 130 a düşünce kıyamet alametçisi gibi ortaya çıkmayız yani bizde DÜMEN yok yok yok...

Sayfa 324/471 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •