Sayfa 366/470 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Pkent e 5 tavan da 3 ay yasak geldi kent gıdaya 10 tavanda 1 ay yasak geldi neye göre hisse bu çıkışlarda gel git yapmadı nerdeyse kapalı gişe işlem yaptı demek ki ceza bile hisseye göre geliyor.
    sn hselcuk bir de devaz kardeşim vardı bu hissede yıllarını veren onu to***te göremiyorum tanıdıgım 3 kişi bu hissenin kahrını çeken hayırlısı bürüt önemli degil biz daha önce küme bile düştük hatırla ikinci ligde çok bekledik şimdi sıra bizde kentten spnra ve iyi bir tatil köyümüz var nasıl olsa nurullaha ragmen hayırlı haftalar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sn hselcuk bir de devaz kardeşim vardı bu hissede yıllarını veren onu to***te göremiyorum tanıdıgım 3 kişi bu hissenin kahrını çeken hayırlısı bürüt önemli degil biz daha önce küme bile düştük hatırla ikinci ligde çok bekledik şimdi sıra bizde kentten spnra ve iyi bir tatil köyümüz var nasıl olsa nurullaha ragmen hayırlı haftalar
    Bende aynı düşüncedeyin sanki bu sefer oldu gibi 10 yıl a değer hayırlısı olsun.

3. Merhaba arkadaşlar,

bu yükselişin artık bir haberle desteklenmesi lazım. o kadar sabrettik

4. 50.50 önündeki ilk direnç olabileceği yer

tabi bence.

dolar olarak

5.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/XAzztLH5/

dolar..aylık

yataylar direnç olabilir

94 dolar zirvesi

dolara göre yolu daha çok.

tabi yaparsa..

buna göre..

olurmu bakacaz..

Çok kişi dökülmüş görünen o bende değer tespiti yapmaya çalışıyorum
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    ben teknik yorumumu 100 altı ve 100 üstü olarak zaten yaptım.Tabi siz boş gargara yaptığınız için kavramak istemediniz.100 altını ilk kırdığında nasıl zıpladınızı cümle alem gördü.ve ben ogünde dedimki 2 defa daha altına sarksın ozaman kucağa geleceksiniz.100 üstü kaldığı sürece de yukarı potansiyeli var dedim.Demedim mi amk dedim.Niye bunları söylemiyorsunuz.İşinize gelmiyor dimi şakşakçılar sizi.Tekniği konuşuruz merak etmeyin hele bir grafik otursun tatmin edeceğim ben sizi.İzliyorum şuan

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dümeni kırık vardı nerelerde bu muhterem
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Çok kişi dökülmüş görünen o bende değer tespiti yapmaya çalışıyorum
    Üstat sizi burda görmek harika yıllar oldu mesajınızı görmemiştim.pkent için düşünceniz nedir benim için değerli çok olmasa da biraz var. 2010 yılındaki zirvelerde

Sayfa 366/470 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •