Sayfa 367/471 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    kent deki hareketi yaptıran ata yatırım burada da alımda.. inşallah sonları da aynı olur
    bedelsiz potansiyelli hisselerin piyasa değeri ortalama 1,5-2,5 milyar tl arasında işlem görüyor.. bu 380 milyon tl .. birazda bundan kaynaklı susamışlık var
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Satmayan var mı

3.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Satmayan var mı
    selam. ben satmadım ama benim lotum az zaten 10 yıldan fazla oldu bekliyorum. nereye gider, ne olur tahmini olan var mı acaba? bedelli bedelsiz yapacak desem bunun gibi başka senetler de var uçmuş, bfren mesela, hepsi bölünecek değil ya) bu arada kazanan herkesi tebrik ederim. umarım bir yerlerden dönüp çakılmaz. al sat yapmadığım için ben düştüğünde karı kaçırmış oluyorum, ama bölünme beklerken işte yıllar geçti nasip.

Alıntı Originally Posted by eiji_mishima Yazıyı Oku
    selam. ben satmadım ama benim lotum az zaten 10 yıldan fazla oldu bekliyorum. nereye gider, ne olur tahmini olan var mı acaba? bedelli bedelsiz yapacak desem bunun gibi başka senetler de var uçmuş, bfren mesela, hepsi bölünecek değil ya) bu arada kazanan herkesi tebrik ederim. umarım bir yerlerden dönüp çakılmaz. al sat yapmadığım için ben düştüğünde karı kaçırmış oluyorum, ama bölünme beklerken işte yıllar geçti nasip.
    Bizde de 2010 dan beri bekleyenler deniz lot desen çok mu az mı bilmiyorum 330 lot var.daha önce 90 lot 196 tl satmış tım. Hayırlısı olsun pazartesi yi görmek istiyorum.

5. sn hselcuk ben sermaye artışı öncesi vermem burada görülmedigime bakma şimdilik bfren ve diger 5 şirkete dagıttım pörtföyü hepsinde de sermaye artışı olmadan çıkmam hayırlı saglıklı kazançlar dilerim sessizce izlerim sadece ve eklerim ki sermaye artırımın ayak sesleri bunlar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. merhaba arkadaşlar,

kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.10 yılın acısı nasıl çıkacak.

7.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Bizde de 2010 dan beri bekleyenler deniz lot desen çok mu az mı bilmiyorum 330 lot var.daha önce 90 lot 196 tl satmış tım. Hayırlısı olsun pazartesi yi görmek istiyorum.
    330 çoktan az, azdan çoktur sanırım hocam Allah bereket versin. hayırlı kazançlar diliyorum. hepimize

Alıntı Originally Posted by eiji_mishima Yazıyı Oku
    330 çoktan az, azdan çoktur sanırım hocam Allah bereket versin. hayırlı kazançlar diliyorum. hepimize
    Allah razı olsun hayırlı cumalar.

Sayfa 367/471 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •