Sayfa 372/471 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    zaten 1000-2000 lot işlem oluyordu piyasada lot kalmadı tek fiyat olsa ne olur
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    zaten 1000-2000 lot işlem oluyordu piyasada lot kalmadı tek fiyat olsa ne olur
    sn umit bu spk denen zavallılar rtalp 1-e 40 yaptı onu neden almadılar da bu kent -pkenti aldılar diye insan gerçekten çok kötü hisler besliyor bu uygulayıcılara karşı adamlar gözü dikmiş bu iki hisseye bunlarla ugraşır olmuşlar yav bir sürü bunları 10 a 20 ye katlayanlar var nerdeydiniz diye sorsak kıvırtır dururlar bu yüzden boş ver onlara emri vern başlarındakiler deyip geçerim
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sn umit bu spk denen zavallılar rtalp 1-e 40 yaptı onu neden almadılar da bu kent -pkenti aldılar diye insan gerçekten çok kötü hisler besliyor bu uygulayıcılara karşı adamlar gözü dikmiş bu iki hisseye bunlarla ugraşır olmuşlar yav bir sürü bunları 10 a 20 ye katlayanlar var nerdeydiniz diye sorsak kıvırtır dururlar bu yüzden boş ver onlara emri vern başlarındakiler deyip geçerim
    3 ay bürüt geldi bir farkı olmadı, dediğim gibi işlem hacmi yok denecek kadar az mal toplanmış, bir sey fark etmez yada panikcileri alıp devam eder
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    aynen hocam kesinlikle katılıyorum, sürekli bir adam kayırmaca hisse kayırmaca. şimdi bu pkent taban taban gitse bir önlem alınmazdı ama. hayatımda ilk defa bir senetten para kazanacağım yok brüt takas yok tek fiyat. ama aslan parçası koydu gereken cevabı verdi. inşallah hepimiz kazanırız, az lotum var ama 10 yılı geçti beklediğim, sanırım hak ettik kazanmayı bir nebze de olsa.

5. Maşallah...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. evet arkadaşlar kendilerinde olmayan hisseleri ceza yagmuruna tutuyorlar bu gün de bfren geldi yanımıza eee onda da varım kendime göre baya da yüklü bakalım ne yapacaklar

7. Sattıkdan sonra düşmedimi yasağa sokup düşürmeye çalışıyor olmalılar

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Sattıkdan sonra düşmedimi yasağa sokup düşürmeye çalışıyor olmalılar
    zavallılar bunlar yav eskiler de bu borsayı yönetti bu denli kötü niyetli davranmadılar bunlar ortamı yaz boz tahtasına çeviriyorlar egitim örnek daha neler neler

Sayfa 372/471 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •