Sayfa 378/471 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. benim anladığım (tabi bir doğruluk payı olmayabilir) bu nurullah diyor ki, bedelli bedelsiz bir şeyler yapacağım ama bir kısmınız satması lazım, 867, 780 vb. bak fena para da değil, satın .iktir olun gidin demeye getiriyor bence ))

2. onu demesi için yukarıdan itelemesi sonra aşşağı çekmesi ve orada uzun süre verdiklerini almayı beklemesi gerekir

alacaktıysa 25-50 arasında yıllarca sürürndürdüğünde alacaktı.

buradan değil

tabi bence.

3.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    onu demesi için yukarıdan itelemesi sonra aşşağı çekmesi ve orada uzun süre verdiklerini almayı beklemesi gerekir

buradan değil

tabi bence.
    nurullah tabi bu değişik şeyler yapabilir :D :D benim aklıma ancak bu kadarı geldi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    gerizekalı A1 ve gedikten alanlar 1 gün sonra satmaya kalktı, aynı ekip bfreni de bozdu gün sonu bfren topladı ama bu toplayamadı A1 yüzünden elinde fazla kalmamıştır
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5. kötü ayrıştık..

yine taban 778 lotla..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    onu demesi için yukarıdan itelemesi sonra aşşağı çekmesi ve orada uzun süre verdiklerini almayı beklemesi gerekir

buradan değil

tabi bence.
    almadığını nereden biliyorsun ilk 3 kurumu takip edin takasta orada nurullah topladı, kap haberleride var geçmiş yıllarda
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    kötü ayrıştık..

yine taban 778 lotla..
    ayrışmadık A1-Gedik çapulcusunu döküyorlar sadece burayı sahipsiz sandı, zararına defolup gitti muhtemel

8.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    almadığını nereden biliyorsun ilk 3 kurumu takip edin takasta orada nurullah topladı, kap haberleride var geçmiş yıllarda
    oradan aldıklarına dediğim yok.

buradan aldıklarına diyorum

yada almak için numara yaptığı iddaasına diyorum

Sayfa 378/471 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •