Sayfa 406/471 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,153
    KAP: PKENT [ ] PETROKENT TURİZM A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/907689
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...77713e48247b9a

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi 2020 yılı olağan genel kurul toplantısı hakkında.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2020
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2020
    Karar Tarihi 05.02.2021
    Genel Kurul Tarihi 23.03.2021
    Genel Kurul Saati 11:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 22.03.2021
    Ülke Türkiye
    Şehir ANKARA
    İlçe ÇANKAYA
    Adres Barbaros Mahallesi Billur sokak No: 1 ÇANKAYA/ANKARA

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış, Saygı duruşu ve Toplantı Başkanlığının seçilmesi, Toplantı Başkanlığına Toplantı Tutanağı imzalama yetkisi verilmesi,
    2 - 2020 Faaliyet Yılı için, Yönetim Kurulunca hazırlanan faaliyet raporunun, Komite raporlarının, Finansal tabloların okunması veya okunmuş sayılması, müzakeresi ve onaylanması.
    3 - Bağımsız denetim raporunun özet kısmının okunması,
    4 - 2020 Faaliyet yılı için; Yönetim kurulu üyelerinin ayrı ayrı ibra edilmesi
    5 - 2020 Faaliyet yılı için; Denetimden sorumlu Komite, Kurumsal Yönetim Komitesi ve Riskin Erken Saptanması Komite üyelerinin ayrı ayrı ibrası,
    6 - 2020 Yılı için ortaklara kar dağıtımı konusunun müzakeresi ve karara bağlanması,
    7 - 2020 Faaliyet döneminde 3.kişiler lehine vermiş Teminat, Rehin ve İpotekler hakkında bilgi verilmesi,
    8 - 2020 faaliyet yılı için yapılmış Bağış ve Yardımlar hakkında bilgi verilmesi,
    9 - 2021 faaliyet yılı için Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Mevzuatı gereği Bağımsız Denetim Firmasının seçimini ve onaylanması,
    10 - Vefaat eden Yönetim Kurulu Üyesi Kasım Karataş yerine; 2 Yıl için Akın Okyay'ın Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmesi,
    11 - Yönetim Kurulu başkan ve üyelerine, Türk Ticaret Kanunun 395-396.maddelerinde belirtilen iznin verilmesi,
    12 - Yönetim Kurulu ve Komite üyelerinin ücretlerinin tespiti ve onaylanması,
    13 - Dilek ve görüşler ve Kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 Genel Kurul Duyurusu.pdf - İlan Metni

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,153
    bedelsiz ile ilgili bir şey var mı?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. deli petro 23.03.2021 de gk lu toplayacak bakalım yumurtaları kuluçka tavugunun altına koyacaklarmı yeni civcivler çıkacakmı sermaye 1 daire parası bile degil sabırla bekleyecegiz veya olagan üstü mü yapacaklar eee ortakların çogu aile içinden olunca patron nurullah ercan ne derse o olur haydi ercan efendi şu ikide bir bürüt takasdan kurtar şu şirketi.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. PETROKENT
    www.petrokent.com.tr
    Petrokent Turizm A.Ş. hakkında tüm bilgilere Bilgi Toplumu Hizmetleri ile ulaşabilirsiniz VONRESORT Golden Beach Dev betonların arasına sıkışan yaşamlardan ve tatillerden sizi koparıp bambaşka dünyalara götürecek eşsiz ortamıyla Golden Beach’te, tüm ailenizin kalbine dokunan gerçek tatili yaşayacaksınız.

VONRESORT Golden Beach
    GOLDEN BEACH AYRICALIKLARI Geniş bahçeler içinde, yemyeşil...

VONRESORT Abant
    Sizlere en iyi kullanımı sağlamak ve tanıtım çalışmalarında...

İletişim
    Petrokent Turizm A.Ş. Barbaros Mahallesi Billur Sokak No : 1...

Genel Kurul
    Başlık Konu Tarih; 2018 Yılı Ortaklar Genel Kurul Toplantı...

Finansal Tablolar
    Başlık Tarih; 2019 Yılı 4. Dönem Finansal Tabloları: 3 Mart...

Faaliyet Raporları
    Başlık Tarih; 2019 Yılı Faaliyet Raporu: 3 Mart 2020: 2018...

Bağımsız Denetim Raporları
    Başlık Tarih; 2019 Yılı Bağımsız Denetim Raporu: 3 Mart...

Kurumsal
    Petrokent Turizm A.Ş. 1989 yılından itibaren Side Tatil...

deli petro yatırımcıları bu linke tıklar da detaylara bakmak isterse BİR MİLYON TL SERMAYELİ BU ŞİRKETİN GERÇEK EDERİNİ KAFALARINDAKİ SORULARDA BİR İRDELESİNLER bakalım gerçek degeri nedir ve bir zamanlar devremülk olan fakat patron NURULLAH ERCAN tarafından o devremülklerin nasıl ele geçirildigini derinlemesine araştırıp amacına ulaşmış patronun %80 i halka açıkken şimdi % 9 u halka açık olan ve o halka açık %9 un da kimlerde oldugunu iyi analiz edebilen için ne demek istedigimi anlar sanırım ky dostlar ben bu kadar bilgi vereyim turizm işinden anlayan ve piyasa verilerini analiz edebilen dostlar da biraz katkı yapıp bizleri bilgilendirirse teşekkür ederiz tabi bu hissede şu analizcileri grafikcileri de görmek isteriz kısacası ben sonunu görmeden o devremülkçüler gibi kaçmayacam bu deliden ve eminim çok da iyi yerlere gelecektir.

sevgili ortaklar şunu da belirteyim boludaki abant gerçek bir doga cenneti türkiyenin göz bebegi büyük şehirlere yakın tam bir dinlenme merkezi sidedeki oteller ve dinlenme yerleri de gören bilir zaten
    Son düzenleme : mercek2; 07-02-2021 saat: 19:05.

5. turizmde rezervasyonlar hızlı bir başlangıç yapmış özellikle ilgiltere serbest bırakmı türkiye seyehatlerini bu güzel bir haber avrupa bu sene türkiyeye akacak gibi hayırlısı ve tavanımız da hayırlı olsun.

6. turizmmin bize etkisi olmaz.

etkisi olur dersek bu fiyatlarda olmaz

bu fiyatlardaysak bu tamamen sermaye düşüklüğünden

7. sayın turguaz filmin sonu nasıl bitecek acaba

8.  Alıntı Originally Posted by sabırlı75 Yazıyı Oku
    sayın turguaz filmin sonu nasıl bitecek acaba
    100 lotla milyoner olmak istiyorum..

25 yılın acısı ancak öyle çıkar

tabi bu benim hayalim

bunun içinde yüklü sermaye arttırımı şart.

Sayfa 406/471 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •