Sayfa 407/470 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457 ... SonSon
Arama sonucu : 3753 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    turizmmin bize etkisi olmaz.

etkisi olur dersek bu fiyatlarda olmaz

bu fiyatlardaysak bu tamamen sermaye düşüklüğünden
    olmaz olurmu yukarda atmıştım bir bakın bence o cennet oyelin ve kış turizmin abant mülklerine
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Maalesef mülkler borsada para etmiyor.etseydi net holdink buralarda olmazdı

3. sayın turguaz dikkatimi çekti, borusan yatırım. biz 2011 de 120 liradan cehennem gurubuna girerken borusan yatırım 4,5 veya 5 tl idi. şuanki fiyatına göre müthiş iş yapmış. bir borusan yatırım değiliz ama bu hissede çok büyük işler yapabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by sabırlı75 Yazıyı Oku
    sayın turguaz dikkatimi çekti, borusan yatırım. biz 2011 de 120 liradan cehennem gurubuna girerken borusan yatırım 4,5 veya 5 tl idi. şuanki fiyatına göre müthiş iş yapmış. bir borusan yatırım değiliz ama bu hissede çok büyük işler yapabilir.

kanal istanbul işi gerçekleşecek olursa ilk nasiplenecek olan borusandır.

ağır iş makinaları tedarikcisiydi yanılmıyorsam.

bir düşünsenize kanal işi başlarsa kaç tane ağır iş makinası gerekecek.

bence bu fiyatlanıyor.

tabi bence.

5. arkadaşlar. takaslar da diğer kurumlar da kısa süre önce 21 bin küsur gözüküyordu, şimdiler de 35 bin oldu. sizce dağıtıyor mu, yoksa topluyor da dağıtıyor gibi mi gösteriyor vb. fikri olan var mıdır?

6.  Alıntı Originally Posted by eiji_mishima Yazıyı Oku
    arkadaşlar. takaslar da diğer kurumlar da kısa süre önce 21 bin küsur gözüküyordu, şimdiler de 35 bin oldu. sizce dağıtıyor mu, yoksa topluyor da dağıtıyor gibi mi gösteriyor vb. fikri olan var mıdır?
    buradan cesaret edip alabilenin alnını karışlarım bizim gibi 50-60 lotu olan eskici takımını sallıyorlar eskici diyorum yıllardır hem modası geçti hem de beklemekten çürüttük hisseleri

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    buradan cesaret edip alabilenin alnını karışlarım bizim gibi 50-60 lotu olan eskici takımını sallıyorlar eskici diyorum yıllardır hem modası geçti hem de beklemekten çürüttük hisseleri
    inşallah mercek hocam. inşallah dediğiniz gibidir benimde bölünene kadar elimde kalmayacak galiba para lazım oldukça 3-5 lot satıp azalttık lotları

8. herkesin gözü bunda ama cesaret edemedikleri için nazara geliyoruz dün tavan bu gün gevşedi hayırlısı

Sayfa 407/470 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •