Sayfa 43/471 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 337 - 344 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. arkadaşlar sakın bu işin arkasından bedelli çıkmasın.bşka bişey aklıa gelmiyor....

2.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    arkadaşlar sakın bu işin arkasından bedelli çıkmasın.bşka bişey aklıa gelmiyor....
    inşallah bedelli çıkar dostum, bu c grubu illetinden çıkmak için buda bir çözüm bence.
    Bu arada çokta mantıklı gelmiyor bana ama. %3 ü halka açık bir şirketin bedelli yapması şirkete çok bir gelir getirmez,hatta cebinden yüklüce para çıkar. Belki şu olabilir, ''halka açık oranı artıracaklar '' bu şirkete nakit kaynağı getirir,,

3.  Alıntı Originally Posted by sertisa Yazıyı Oku
    inşallah bedelli çıkar dostum, bu c grubu illetinden çıkmak için buda bir çözüm bence.
    Bu arada çokta mantıklı gelmiyor bana ama. %3 ü halka açık bir şirketin bedelli yapması şirkete çok bir gelir getirmez,hatta cebinden yüklüce para çıkar. Belki şu olabilir, ''halka açık oranı artıracaklar '' bu şirkete nakit kaynağı getirir,,
    banada pek mantıklı gelmiyor.zira % 92 si ellerinde.ama bu satışlarda bana mantıklı gelmiyor.üstelik tam kar açıkladığı bir zamanda.her kademeye bu kağıda göre yüklü satışlar konuyor.yakın zamanda bişeyle olacakta acaba son hareketlerinimi yapıyor.beklemekten bıkan bir k.y.cı desek bu kadar kağıt k.y.cıda ne arasın.bu deli bize müthiş bir beyin jimlastiği yaptırıyor.keşke elimizden yapacak bişey gelse...

4. şu an bile adam 43.90 a 130 lot koymuş.

5. Artık bekleyeceğiz.daha atacak kurşun'da kalmadı. Bedelli olucak kâğıt önce yükselir. Haber duyulunca düşer.. bizde yıllardır yükselme yok.. Bence yıldırma var...başka'da aklıma bir şey gelmiyor

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. evet en kötüsüde bu.elimizde yapacak hiç bişey yok.beklemekten başka.en iyisi çalıların arasına dönmek.biraz diken batıyor ama oturacaz mecburen...

7. Son 5 lot benden. Çalıların arkasinda bayağı bir kalabalık var. 5-6 yıldır bekleyenler le dolu...elbet güneş bu kâğıt içinde bir sabah doğacak...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. twiti olan biri Galip e yazsinda bi el ativersin pkente. uzaya gideriz

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 43/471 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •