Sayfa 53/470 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3753 madde; 417 - 424 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. bırkaın 99 u 50 yi geçeceğinden bile şüpheliyim.eskiden 50 lotu aynı seviyeden alamazdınız.mal bulamazdınız.şimdi aynı seviyeden hatta daha aşağıdan yüzlerce lotu veriyorlar elimize.hiç güvenim kalmadı bu ******** kağıda hiç.....

2. operasyon cocuklarinin sirketin piyasa değerini tuttuklari yere bak. yarin elin oglu gelir 300 400 bitcoine alir donlarina kadar ama is işten coktaaaaan geçmis olacak

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Ozaman 93'den satış yapmıştım. Ah eski günler...ins ıyi bir bilanço gelir...
    90'dan Satmıştım Bende Ama Dayanamayıp 60'Lardan Geri Alıma Başlamıştım 54 Ortalama Maliyetim Şuan
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

4.  Alıntı Originally Posted by MuSTi Yazıyı Oku
    90'dan Satmıştım Bende Ama Dayanamayıp 60'Lardan Geri Alıma Başlamıştım 54 Ortalama Maliyetim Şuan
    Belli ki biz bu kâğıdın,bedavadan bekçiliğini yapıyoruz. Yıllarca bekledikten sonra inşallah ilk durakta inmeyiz. Zaten kağıdı 48'in altına indirerek sat kurtul algısı yarattılar. Ocak ayı güzel olucak inş..

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Belli ki biz bu kâğıdın,bedavadan bekçiliğini yapıyoruz. Yıllarca bekledikten sonra inşallah ilk durakta inmeyiz. Zaten kağıdı 48'in altına indirerek sat kurtul algısı yarattılar. Ocak ayı güzel olucak inş..
    Libya İç Savaşının Başladığı Zamanlarda 2011 Yılında İlk Pkent Alışımı Yapmıştım 70'lerden O günden Bu Güne 3-4 Al-sat Yaptık Şükür Biraz Kazanmışlığım Oldu Ama Bir Kent,Egeen Gibi Hisselere Geçiş Yapıp Paramızı 3'e 5'e Katlamak Vardı Ama Nasibimiz Yokmuş Bunda Takılı Kaldık Buda İnat Etti Bizide Sinir Etti...
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

6. 1 lotla 45 olurdu

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yüzlerce lotla yükselmeyen ******** 77 lotla % 10 düşüyor.

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    yüzlerce lotla yükselmeyen ******** 77 lotla % 10 düşüyor.
    Ben izliyordum 45,32 kapatacaktı 77 adet ile
    ama birisi 45,30 yollasa yıne malları gıdecekken
    kalktı tabana yolladı muhtemelen 40,90 nın çokta altına yolladıki
    45,32 de alıcalar olmasına rağmen eşlesme 40,90 dan gerçekleşti benım alışlarım 45,32 idi
    40,90 dan gelmiş oldu 22 adet ile faydalanmış oldum bi 100 adet yapmayı düşünüyorum hayırlısı ile
    şunuda ilave edeyım 42,12 ye yani tavanada karanlık odada 1 adet alış yolladım ama satıcı olmadığı için işlem gercekleşmedi
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Sayfa 53/470 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •