Sayfa 55/471 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 433 - 440 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by MuSTi Yazıyı Oku
    Pazartesi Biraz Alım Girelim 42-43 Bakalım Verecekler mi...
    ben 5 dakıka sonra karanlık odada yollaım tavana 1 adet alış ama satıcı olmadığı için gercekleşmedi
    gercı bnmle beraberde yollayan olmuş ben alış değil satış yollamış olsaydım 1 adet bıle tavandan kapatacaktı
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

2. bu yavsaga yatiracagima sanal paraya yatiririm daha iyi. keske zamaninda uyanip yapaydim. Allah belalarini versin yıllarımızı yediler. y.t.d

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Alış iptal edilmedı benim alışlarım 45,32 de duruyordu
    satacak olan kişi son sanıyelerde 45,30 veya 32 deki satışlarını direk tabana 40 tl nin altına biryerlere
    (37 cıvarı tahminim) gönderdiki eşleşme 40,90 oldu yani 40,90 na yollasa idi 43 cıvarı bıryerlerde eşlesme olurdu
    alıcı 77 lotu ben 45.32 den alırım dedikten sonra satıcı tabanda yazsa işlem 45,32 den oluşur.haaa adam 77 lotun üzerinde örneğin 150 lotu tabana yazsaydı o zaman fiyat düşük gerçekleşirdi...

4.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Bence 42'den değil hep birlikte 50'den alış girelim. Yoksa bu sahipsiz kâğıt daha'da aşağı süzülür. Tabi bizde aşağıdan ucuza alırız ama iyi fiyata satamadiktan sonra kâğıt alıp aylarca saklamak spek amcama hizmet etmek demekdir. Eğer taşıyıcı değilde kâr etmek istiyorsak pazartesi pamuk eller cepe...herkes 1 yada 5 lot yukaridan alım yazarsa hem kâğıt yükselir hemde yeni alıcılar kağıda gelir...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dostum senle benden başka bu kağıdı düşünen yok.kusura bakmasın ama herkes ölücü....neredeyse iflas edip kapanacak kağıtlarda millet öyle bir dayanışma içinde ki şaşarsın.maalesef bizde yok...

5.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    dostum senle benden başka bu kağıdı düşünen yok.kusura bakmasın ama herkes ölücü....neredeyse iflas edip kapanacak kağıtlarda millet öyle bir dayanışma içinde ki şaşarsın.maalesef bizde yok...
    Ozaman hep birlikte bekleriz...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bakın uğurlu geldim size ilkgunde %15 yaptı haydı hayırlısı
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

7.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    Hakkımı yeme dostum
    Kac senedir tek kağıtta duruyorum, sen cok iyi biliyorsun, minik minik alıyoruz, elbet zamanı gelecek, o zaman gündüz vakti 1 sandık havai fişek patlatacağız, var mısın?

8.  Alıntı Originally Posted by asu Yazıyı Oku
    Hakkımı yeme dostum
    Kac senedir tek kağıtta duruyorum, sen cok iyi biliyorsun, minik minik alıyoruz, elbet zamanı gelecek, o zaman gündüz vakti 1 sandık havai fişek patlatacağız, var mısın?
    Sen herzaman farklısin sevgili dostum. Yazarken aklıma geldin.o vefalı dost diye seni yazmadım. Sen zaten gönüllerdesin.havai fişek senin köpeğin olsun.selam ve sevgilerle...

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 55/471 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •