Sayfa 213/470 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by nordstren Yazıyı Oku
    gurup değitirme şansı yok,şirkete ara ara yazıyorum piyasa yapıcısı atanması için ne olur bilmiyorum... 65-66 dip burdan aşağı çok zor zaten bayağı hisse topladılar...bir kırılma noktası var satışları karşılarlarsa 100 lira gibi çok yukarılara gider diyorum...
    kardeş yenisin galiba 100 lira gibi çok yukarılar derken 3 yıla yakındır bekliyorum bu hissede diğer bir çok kağıt katlarken biz gerisin geri geldik sümsük gibi beklemekten ağaç olduk bırakta birazda bize sıra gelsin yıllarca beklediğimemi yanayım paramın değer kaybetmesinemi yanayım dolar karşısında erimesinemi yanayım 100 lirayı çok yukarılar olarak görüyorsan hiç bu kağıtta bekleme derim bizlere de haksızlık etme istersen

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kardeş yenisin galiba 100 lira gibi çok yukarılar derken
    aynen.alımlar bu şekilde devam ederse zaten yarın 100 lira.ayrıca arkadaş c den çıkışıda çok zor görüyor.kent gıdayı incelemesini tavsiye ederim....

3. insanlık tarihi kadar eskiyim bu hissede, forumda benden daha çok hissesi olanda yoktur...gurup değitirme şansı yok,şirkete ara ara yazıyorum piyasa yapıcısı atanması için ne olur bilmiyorum... 65-66 dip burdan aşağı çok zor zaten bayağı hisse topladılar...bir kırılma noktası var satışları karşılarlarsa 100 lira gibi, çok yukarılara gider diyorum...gerekli yere vürgül konulmuştur...

insanlık tarihi kadar eskiyim bu hissede, forumda benden daha çok hissesi olanda yoktur...gurup değitirme şansı yok,şirkete ara ara yazıyorum piyasa yapıcısı atanması için ne olur bilmiyorum... 65-66 dip burdan aşağı çok zor zaten bayağı hisse topladılar...bir kırılma noktası var satışları karşılarlarsa 100 lira gibi, çok yukarılara gider diyorum...gerekli yere vürgül konulmuştur...
    şimdi oldu bak bi virgül nelere kadir o yüzden noktalama işaretlerine dikkat edelim

85.20 mi sanırım tavan kademeler nasıl alıcı satıcı bi görebilsek arkadaşlar mümkünse

insanlık tarihi kadar eskiyim bu hissede, forumda benden daha çok hissesi olanda yoktur...gurup değitirme şansı yok,şirkete ara ara yazıyorum piyasa yapıcısı atanması için ne olur bilmiyorum... 65-66 dip burdan aşağı çok zor zaten bayağı hisse topladılar...bir kırılma noktası var satışları karşılarlarsa 100 lira gibi, çok yukarılara gider diyorum...gerekli yere vürgül konulmuştur...
    benim için artık 60-70-80 aynı şey farketmez ne zaman ki 3 hanelere gelir ozaman ufaktan çıkmayı düşünebilirim buralardan beni dökemez

ortaklardan yazan çizende kalmamış..

Sayfa 213/470 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •