Sayfa 253/471 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    dostum uyan .yarından itibaren sürekli işleme geçiyoruz....

Öylemiiii....

O zaman dans... 🕺

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kafam karıştı yarın mı sürekli işleme geçiyor 4 kasım da mı bu arada arkadaşlar ben mynetten takip ediyorum ana pazar 2 ye geçti diye kap haberi göremedim ben linkini burdan atarmısınız şikayetçi olduğumdan değil de ne olduda pazar değişikliği oldu birdenbire bundan sonra gidişat nasıl olabilir üstadlar yorum bekliyoruz
    Yarın kaç Kasım?? 😉

Tövbeeee..

Alıntı Originally Posted by Perayton Yazıyı Oku
    Yarın kaç Kasım?? ��

Tövbeeee..
    yarın 4 ekim diye biliyorum gerçi sen daha iyi bilirsin

4. Yarın öğle arası kalkıyor galiba. 10 18 arası tek işlem olacak sürekli işlem görenlerde.

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Sürekli işleme geçtiği an satıcılar sıraya girer demedi demeyin...
    madem öyle sen 1. sıraya gir, biz yıllardan beri bekliyoruz uzun solukluyuz herkesin kendi tercihi

arkadaşlar biraz araştırdım anladığım kadarıyla yarın 10-18:00 arası kesintisiz işlem olacak tüm borsada yani öğle arası kalkacak, pazar değişikliği olayı ise 4 kasımda benim karıştırdığım nokta buydu yeni pazar değişikliğini biraz daha açarsak eskiden şirketlerin halka açık piyasa değerine göre A,B,C,D şeklinde gruplar oluşturulurken şimdi toplam piyasa değeri,halka açıklık oranı,bireysel yatırımcı sayısı ve likitide değerleri gibi kriterlere bakılacakmış yani ana pazar 2 deysek yarın değil 4 kasımda sürekli işlem olacak biz yine yarın tek fiyat eşleşme usulü açacak yanlışım varsa düzeltin ..

7.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Anapazar grup 2'deyiz. 04-kasım'dan itibaren başlıyor.
    Günaydın borsa İstanbul web sayfası net olarak 04 KASIM açıkladı. Kafanızı karıştırmayın.

8. ben bir 4 görünce ekimine kasımına bakmadım heyecandan.özür dilerim arkadaşlar....

Sayfa 253/471 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •