Sayfa 295/471 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

İşlem hacmi artıyor.

2. Lan sizin bu huyunuzu seviyorum.Kağıt iki hareketlensin yukarı yönlü birbirinizi gaza getiriyorsunuz ya süpersiniz.İki gün önceye Kadar tehlike tamtamları çalıyordunuz.Madem kağıdımızı güveniyorsunuz Göreceğiz hep beraber izliyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. bu spk ne yapmaya çalışıyor anlayan varmı 14.112019 ile 28.11.2019 tarihleri arası bürüt takasa aldılar yav bu spknın başındakiler bu işten anlıyormu yoksa torpilden mi orada oturuyorlar bilen varmı bu garipleri

4. [QUOTE=serdümenci;3888610]Lan sizin bu huyunuzu seviyorum.Kağıt iki hareketlensin yukarı yönlü birbirinizi gaza getiriyorsunuz ya süpersiniz.İki gün önceye Kadar tehlike tamtamları çalıyordunuz.Madem kağıdımızı güveniyorsunuz Göreceğiz hep beraber izliyorum

sn serdümenci şu uslubunuzu kendiniz begeniyormusunuz begeniyorsanız bir sözüm yok nedir bu LAN -LUN hitabınız lütfen rica ediyorum uslubunuza dikkat edin hayırlı akşamlar

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bu spk ne yapmaya çalışıyor anlayan varmı 14.112019 ile 28.11.2019 tarihleri arası bürüt takasa aldılar yav bu spknın başındakiler bu işten anlıyormu yoksa torpilden mi orada oturuyorlar bilen varmı bu garipleri
    alıp satanlar için kötü haber alan 2 gün sonra satan 2 gün sonra alabilir diye biliyorum benim satma gibi bir derdim olmadığı için sıkıntı yok hatta vur kaç yapan olmadığı için hisseye olumlu yansıyabilir belki de ilk defa hissenin önü açılacak ben olumsuz görmedim...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    alıp satanlar için kötü haber alan 2 gün sonra satan 2 gün sonra alabilir diye biliyorum benim satma gibi bir derdim olmadığı için sıkıntı yok hatta vur kaç yapan olmadığı için hisseye olumlu yansıyabilir belki de ilk defa hissenin önü açılacak ben olumsuz görmedim...ytd
    sn pozitif evet iyi fakat 2 gün bu bürüt takas yüzünden hisseyi satınca 2 gün nakitini de kullanamıyorsun bu biz ky ler için kötü bir olay parası bol olan için sorun yok hayırlısı bakalım bu DELİ PETRO bizleri çok yordu be 20 yıldır bu hisseyi alır satarım bu ilk hareketi hemen bürüt takasa almararı çok saçma

7. Durup dururken bürüt takasa alınması zırt pırt işlem durdurulması

Bazılarının hala amacına ulaşamadığını gösteriyor

İş kurucular nereden nerelere geldi. Kaç defa tavan yaptı

İzlemedim ama pek müdahalede duymadım

Sayfa 295/471 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz