Sayfa 305/470 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Her sene kullanıyor bunlar.kredi bağımlısı oldular
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bir haber düştü şirket işletme sermayasi ve cari ödemeler için ykb dan 2.700.000 tl kredi kullanıyor sanırım yakında bir sermaye artırım kararı da gelecektir bir şeyler dönüyor kasa para dolu hala kredi kullanıyor peh dogrusu
    Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fırsat buldukça alıyorum. Sizlere yeni katıldım.

3. Serdümenci asıl sen akıllanmayacaksın kardeş hissen yok alanada satmayanada satanada sataşıyosun bırak bu işleri yararlı şeyler söle bence hisse bu bölgede yüzde 40 lık marjda bezdirip asıl hikaye sonra başlayacak sığ hisselerin durumu böle ben kendi adıma 900 lotumu bozmam gelirse uygun yere bi o kadardaha alırım..

4. Bende 2.80 ortalama egpro vardı 7.50 den biraz bozup 5 liradan toplarkende bana sataşılmıştı sonrası mal hızlı bir şekilde 13 tlyi gördü ben 10 liranın üstünden çıktım milleti dinlesek mal gittiydi.. hisselerde asıl yükselişler belli noktalardan başlar örnek vereyşm dedim.. Aynı örneği alkada erbosta yaşadım ve hep iyi kazandım şimdi asıl yğklü malım 1.40 ortama ile BLCYT de ondada hikaye bundan sonra başlayacak bana göre.. Yani sonuç bu iş temel ve sabır lütfen serdümenci herkesin düşüncesine saygı duyalım

bugün tek fiyat meselesi abartıldı sanki yeniden c grubuna girmiş gibi sabah verdi birileri yada öyle bir algı oluştu halbuki 4 aralıkta yeniden sürekli işleme açılacak aslında iyi oldu bence hisseyi korumaya yönelik neyse 120 yi destek yapmaya başladı birazda burada takılsın 4 aralıktan önce yine bir haretlenme olabilir bu seferde sürekli işleme açılıyor diye aç kapa aç kapa artemaya dödü bu iş

sermaye artırma,git kredi kullan,,olacak şey değil.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Tek fiyata rahmen kağıt iyi direndi fakat pek primde yapamadı

8. Arkadaşlar pkent pasta atabilirmisiniz hangi kurum ne kadar toplamış bi bakalım

Sayfa 305/470 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •