Sayfa 318/470 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    günaydın tüm dostlara adı üstünde deli ya tam deli sorun degil bu eskiden de bu tür hareketleri çok yaptı egerki bu kadar deli hareketler varsa gelecekte bir süpriz haber çıkarsa şaşırmamak lazım mesela sermaye artırımı şöyle 1 e 10 gibi mesala veya başka da destekleyici bir haber bu her zaman bizlerin düşündügünün tersini yapmıştır.hayırlısı bakalım ben hep buradaydım bırakmaya da niyetim yok bu türleri ya çok kazandırır ya bıktırır.
    Eşek ölmezse yaz gelince bol bol ot yicekmiş

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun. Gerçi bir yıl içinde 60 lardan, 120 lere geldi. Muhakkak kârı cebine koyanlar olacaktır. Ytd.
    9 aylık faaliyet karı özsermayenin yarısından fazla düşünsenize böyle bir şirketi aramakla bulamazsın

3.  Alıntı Originally Posted by Kurt 5241su Yazıyı Oku
    9 aylık faaliyet karı özsermayenin yarısından fazla düşünsenize böyle bir şirketi aramakla bulamazsın
    Gayrimenkul ve diğer hazır değerleri, maliyet hesanına göre muhasebeleştiriyorlar. Bilinçli olarak tabii ki. Yeniden değerleme yapsalar, özsermayede bist'te 1 numara olurlar. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Gayrimenkul ve diğer hazır değerleri, maliyet hesanına göre muhasebeleştiriyorlar. Bilinçli olarak tabii ki. Yeniden değerleme yapsalar, özsermayede bist'te 1 numara olurlar. Ytd.
    İşte büyük lokma kolay değil daha önce formasyondan bahsetmiştim büyük çanak dünkü zirveyle tamamlandı çanağa kulp yapmak istiyor olabilir çanak katlamaya gidebilir aynı zamanda 10 yıllık zirvesini gördü dün azda olsa rahatlasın yinede takaslardan bizi bilgilendirirseniz sevinirim

hayırdır bugün devre kesmedi yukarı yada aşağı alışmıştık halbuki biraz dinlensin deli çok yoruldu ya nefes nefese..

6. [QUOTE=memoli555;3950638]Eşek ölmezse yaz gelince bol bol ot yicekmiş

otu bilmem ama bu deliyi ben şahsen seviyorum galiba 15 20 yıldır h,ç kopmadım 3 tl lerden beri elimde tabi çogunu bıraktım yıllar önce ama az biraz tutuyorum bana çok kepap ısmarlamışlıgı var bu delinin herkese hayırlı kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Kurt 5241su Yazıyı Oku
    İşte büyük lokma kolay değil daha önce formasyondan bahsetmiştim büyük çanak dünkü zirveyle tamamlandı çanağa kulp yapmak istiyor olabilir çanak katlamaya gidebilir aynı zamanda 10 yıllık zirvesini gördü dün azda olsa rahatlasın yinede takaslardan bizi bilgilendirirseniz sevinirim
    Alnus kendi 1.846 lotonu ve yatırım finans ın 990 lotunu satmış. İkiside sıfırlanmış. Kalan kısmı oyak karşılıklı.
    Toplamda :
    OYAK. 1.174 lot
    TEB. 1.055
    İş. 478
    Artıdalar
    Daha düşük alış ve satış yazmadım.
    Ytd.

gene devre kesti bizim deli inşaalah bu sefer ciddidir bi kere de kop artık...ytd

Sayfa 318/470 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •