Sayfa 98/471 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 3768 madde; 777 - 784 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Eğer bu adam borsadan anlıyorsa önce arka arkaya sürekli artan oranlarda kar açıklar.

Hisseyi belli bir noktaya oturttukdan sonra

Son vurgunu sermaye arttırımı ile yapar.

2. Sabır sabır sabır

3. Halimize Şükretmemiz Lazım Şuanda Kaçtane Şİrket var Yatırımcısını Tokatlamış Şirketlerin İçini Boşaltıp 1 Masa 1 Sandalye Alın Size Sermaye Artımı Diyip Milleti Dolandıran Bunlara Dur Diyen Var mı Yokkk , Şükür Bizimki Yinede Günde 4 Sefer İşlem Görüyor Azda Olsa Alıyoz Satıyoz Yılda 1 kere 2 Tavan Çekiyor O arada Malı Verip Alttan Daha Sonra Yerine Koyuyoz Paramız Bizde Şükür Patronumuza Burdan Selamlar Söylüyorum 6 Seneyi Geçti Ortak Olalı Aman Bizi Dolandırıp Kaçma İyi Kötü İşlem Görsün Tahtamız (Beklentiyi Enaz Seviyeye Çekeli Böyle Düşünüyorum Bundan Başka Bişey Beklememek Lazım Elimizdekinide Alıp Kaçadabilirdi Kimsede Bişey Yapamazdı Örnekleri Burdan Fizana Yol Olur)Tüm Ortaklarıma İyi Günler Dilerim
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

sıtmaya razı olun diyorsun yani..

Karpuz Kesecektik Daha
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

Kelle Yardıracaz Daha
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

Bas Bas Paraları Leylaya

Ali Dayı Ali Dayı 1 Gecede Yedin Pkenti Dayı

Sayfa 98/471 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •