Sayfa 244/470 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 3753 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Hacim uçmak için az ama zıplamak için yeterli gibi..ufak bi zıplama yapar mı hafataya acaba ? Bi cacık olacak mı göreceğiz ...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şu ateşe biraz odun atalım.canlandıralım.kendi göbeğimizi kendimiz keselim.hadi beyler 3-5 demiyelim.herkes birkaç odun atsın...

3. Ufak zıplama yaptı ama 90 lotla kalıcı olması zor ...hacim lazım... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    şu ateşe biraz odun atalım.canlandıralım.kendi göbeğimizi kendimiz keselim.hadi beyler 3-5 demiyelim.herkes birkaç odun atsın...
    hayırdır sayın garip odunu senmi attın

5.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    hayırdır sayın garip odunu senmi attın
    aynen.aslında cuma 18.05 te yapacaktım aynı hareketi.ama ne kadar satıcı olduğunu göremediğim için vazgeçtim. sonra kapanışta sn.Goriotbabanın paylaştığı pastayı gürünce sabah tavana 99 lot yazdım.madem bizim salak spek yapmıyor.kendimiz bari bişeyler yapalım.bundan sonra ara ara bu hareketi yapacam.ağanın keyfini beklemeyecem.....

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    aynen.aslında cuma 18.05 te yapacaktım aynı hareketi.ama ne kadar satıcı olduğunu göremediğim için vazgeçtim. sonra kapanışta sn.Goriotbabanın paylaştığı pastayı gürünce sabah tavana 99 lot yazdım.madem bizim salak spek yapmıyor.kendimiz bari bişeyler yapalım.bundan sonra ara ara bu hareketi yapacam.ağanın keyfini beklemeyecem.....
    teşkrler sayın Garip ama benle senle olacak iş değil bu spekin el atması lazım sonuçta kurşunumuz sınırlı ağanın keyfi ne zaman isterse şu 100 ü bir türlü aşamadık yoksa güzel şeyler olacakta

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    teşkrler sayın Garip ama benle senle olacak iş değil bu spekin el atması lazım sonuçta kurşunumuz sınırlı ağanın keyfi ne zaman isterse şu 100 ü bir türlü aşamadık yoksa güzel şeyler olacakta
    hiç önemli değil.ağanın keyfini beklersek daha çok bekleriz.geri gelsede önemli değil.hiç olmazsa kağıda bir hareket getirmiş oluruz.zaman zaman bu şekilde hareketleri yapacağım.kimbilir belki kendi çabamızla 100 ü geçiririz.elimden gelen bu maalesef.keşke daha fazla imkan olsa....

Sayfa 244/470 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •