Sayfa 88/471 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 3764 madde; 697 - 704 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by serrelax Yazıyı Oku
    Gozunaydin ustad.BEN DEMISTIM DEMIYORUM.ISLEM HACMINE BAKILIRSA SIDIK ZORUYLA OLMUS GIBI DURUYOR.AMA KY.SATMAZSA O ZAMAN ADINDAN COK SOZ ETTIRIR.

Heee ky satmasın ağzı açık gidiş gelişi seyretsin

By da istediği gibi versin alsın

Eğer bu hisse ky satıyor diye gidemiyorsa

Helal olsun o ky'ya

3.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Heee ky satmasın ağzı açık gidiş gelişi seyretsin

By da istediği gibi versin alsın

Eğer bu hisse ky satıyor diye gidemiyorsa

Helal olsun o ky'ya
    Heeee sen sattigin muddetce bu kagit gitmez dostum.Sen satma eninde sonunda bi goturen bulunur.Ama senin satasin var anlasilan sen sat kurtul bos ver gerisini.YTD

4.  Alıntı Originally Posted by serrelax Yazıyı Oku
    Gozunaydin ustad.BEN DEMISTIM DEMIYORUM.ISLEM HACMINE BAKILIRSA SIDIK ZORUYLA OLMUS GIBI DURUYOR.AMA KY.SATMAZSA O ZAMAN ADINDAN COK SOZ ETTIRIR.
    işlem hacmini kafaya takma.az olarak gitmesi satıcının azlığına işarettir.biz ne işlem hacimlerinde yerinden kıpırdamadığını gördük.bu sefer iyi gibi duruyor.adam 52.50 ye 300 lot destek koymuş.yarın belli eder kendini....

5. Hayırdır Petro Bey yol nereye...daha 2 bin yapacaktım...gitmeye karar verdiysen yolun acık olsun...1100 lotta yeter bana...ha Petro Bey Halk yatırım 700 ak 200 ve

6. İs yatirım 200 benim

7. Petro eninde sonunda ederii bulacak.C grubunda Bunun gibi kaç tane hisse kaldı gösterin.Ama ne zaman olur patrona bağlı.Şu an başka hissedeyim.Hedefime ulaştığım an bi kaç tane hisse var bi tanesi de petro.Nasip. Umarım herkes kazanır.....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Alıntı Originally Posted by serrelax Yazıyı Oku
    Heeee sen sattigin muddetce bu kagit gitmez dostum.Sen satma eninde sonunda bi goturen bulunur.Ama senin satasin var anlasilan sen sat kurtul bos ver gerisini.YTD

elbette satacağım..

kimseninde aklı ile değil..

uygun gördüğüm yerden veririm..

Sayfa 88/471 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •