Sayfa 412/471 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Açılışta beklenti bitti yaptı taban açtı ama Nurullah amca baktı ki mal elde kalacak yukarı cekti

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by eiji_mishima Yazıyı Oku
    mercek hocam valla 12-13 yıl olmuştur tutuyorum(belki daha fazla unuttum artık yılını falan). 100 lot vardı arada sattık 65 lot kaldı. en azından bi 5 tavan yapsaydı bunca yıla))) bu arada yıllarca, bedelsiz geldiğinde burada acayip bir coşku yaşanır diye düşünmüşümdür hep ama çok buruk oldu sayfada kimse kalmamış, kimse sevinmedi hocam kendi adıma iyi dileğin için çok teşekkür ederim. evet bende herkese hayırlı kazançlar diliyorum.
    slm sevgili dostum ben bu hissede bundan önceki bedelsizlerde de bulundum ama %400 ler felan vermişti bu sefer baya yüklü ve o bedelsizde piyasada baya hisse vardı bu sefer piyasayı süpürdüler bu yüzden ben bu hisse için artık bir rulet masası diyorum çünkü haberden önce baya şişirdiler ben bu hafta komple çıktım yarıdan fazlasını zaten 7-8 ay bir yıl aralıklarında çıkmıştım sizlere hayırlı kazanç diler ve pişman olmamak için kar cebe yakışırı iyi düşünelim derim kendi açımdan ve mantıgım da bunu dedi ben kaçtım baya da taşımıştım kerata deli petroyu elveda diyelim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    slm sevgili dostum ben bu hissede bundan önceki bedelsizlerde de bulundum ama %400 ler felan vermişti bu sefer baya yüklü ve o bedelsizde piyasada baya hisse vardı bu sefer piyasayı süpürdüler bu yüzden ben bu hisse için artık bir rulet masası diyorum çünkü haberden önce baya şişirdiler ben bu hafta komple çıktım yarıdan fazlasını zaten 7-8 ay bir yıl aralıklarında çıkmıştım sizlere hayırlı kazanç diler ve pişman olmamak için kar cebe yakışırı iyi düşünelim derim kendi açımdan ve mantıgım da bunu dedi ben kaçtım baya da taşımıştım kerata deli petroyu elveda diyelim.
    cevabın için çok teşekkür ederim Mercek hocam. seni tanımıyorum ama yazdıklarını okuyunca her zaman dürüst ve düzgün bir kişi olduğunu düşünmüşümdür Allah hep gönlüne göre versin

4. bu hissede bekleyenlerin aklına şaşmıyorsam ********im.fk 'sı dd 'i bütün kriterler uçmuş ki ne uçmuş.hayret ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by sabırlı75 Yazıyı Oku
    selam turquaz ,

nerelerdesin, bir şeyler yaz.

ben acil ihtiyaç nedeniyle 2000 ve 2830 dan verdim..

10 gün sonrada haber çıktı..

yapacak bir durum yok.

20 yılı aşkın süredir bu anı bekliyordum..

elinde olanları tebrik ediyorum..

hayrını görsünler

daha nce kazançlı hisse alımları diliyorum

6. Yakında burası da ağlama duvarına döner örnek ;kent-karton
     Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bu hissede bekleyenlerin aklına şaşmıyorsam ********im.fk 'sı dd 'i bütün kriterler uçmuş ki ne uçmuş.hayret ediyorum
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    ben acil ihtiyaç nedeniyle 2000 ve 2830 dan verdim..

10 gün sonrada haber çıktı..

yapacak bir durum yok.

20 yılı aşkın süredir bu anı bekliyordum..

elinde olanları tebrik ediyorum..

hayrını görsünler

daha nce kazançlı hisse alımları diliyorum
    merhaba turquaz,
    hayırlı olsun,onca yıldır bekledik, sana çok teşekkür ediyorum, yolumuza ışık tuttun.

8. https://tr.tradingview.com/chart/cIIyQWE6/

dikkatli olmakda fayda var gibi duruyor..tabi bence.

Sayfa 412/471 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •