Sayfa 358/471 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Bu yıl yüksek oranda bir bedelli yapması yerinde olur. Bunun dışında bu hiseede bu yıl bekleti zor!
    Gecen yılın şirket verilerine dayalı hisse fiyatı bayağı zirvelere tırmanmış.
    Ama bu yıl turizm en çok olumsuz sektör olarak belirtilmiş. Olumsuz dönem bilançoları hisse fiyatına da yansıyabilir. Speklerin fiyatları yukarıda tutup taşıma olasılığı var herzaman. ama mevcut koşullarda maliyetlere katlanıp yukarılara taşısalarda alıcı bulma olasılıkları çok düşük.

Bu yıl dünyada işsizliğin büyümesi ve bireylerin gelirinin düşmesinden dolayı tatilci sayısı çok azalabilir.
    Ayrıca virüs endişesi ile uçağa binme, insan yığınlarının olduğu hotellerde konaklana endişesi de turizme olumsuz etkiler yapabilir.

2. size hala buralardamısınız dağılın la artık şov bitti 🤣

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Tekrar tünaydın arkadaşlar,
    İyi mi ettik kötü mü bilemiyorum lakin içime bir his doğdu
    Bekleyip göreceğiz artık.
    Umarım yine yıllarca beklemeyiz
    Eski dostlardan kimler kaldı PKENT te?

4. Ahh bu züğürtlüğün canı çıksın şöyle 10-20 bin lot alacak param olsa ben neler yapardım burada ,o cimri patronun gözünü açardım ama gel gör ancak zar zor 100 lot alabiliyoruz onu da satmaya kalksak satamıyoruz .bedelli isterük yapmaz bedelsiz isterük yapmaz çile bülbülüm çileeee.

5. https://www.borsagundem.com/foto-hab...e-olur/1228946
    Bilgilendirme yazısı eski, 2017 yılının lakin konu bu yılın yakın geleceğini ilgilendiriyor. Açıklama oldukça sade ve anlaşılır.

Tavan dan kim veriyor. Devamlı bozuluyor.

7. Ha ha oleyy bu da tavan

8. unuttum taaaaa sermaye artırana kadar isterse 10 sene beklesin yiyorsa
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 358/471 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz