Sayfa 424/471 İlkİlk ... 324374414422423424425426434 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Görüldüğü gibi 500 tl ye yaklaşması korkutup satışa geçmesine neden oldu.
    Artık 200 tl li fiyatlara kesin düşer.

2. Bu hisse sahibine günde 3-5 milyon kazandırıyor bence. Hissenin maliyeti sıfır, gelen gidene vere vere indirirler. Arada kazanacakları paranın haddi hesabı yok. 3-5 Liraya indikten sonra da 3-5 yıl süründürür, geri alırlar milletten. Oradan sonra film yeni heveslilerle tekrar başlar...

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Dobur da 15 liradan 300 üstünü görmüştü şjmdi 50 60 arasinda debeleniyor. Hatta Dobur un iki üç sene önce 2 lira olduğunu biliyorum, bununda dibi 1-2 lira olması lazım ( bölünmeden önce 40-50 arasindan alip satmıştım sonra milyonları gecti )

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Hisse hergün ya tavan ya taban kapatıyor al satı tutturan kazanıyordur belki ama ben cesaret edemiyorum çünkü spek (yada şirket sahibi) istediği gibi at koşturuyor örümceğin ağı örüp avını beklemesi gibi. Benim anlamadığım başka hisse olsa üç günde tüm cezaları alırdı tek fiyat ve internete kapama dahil. Anca bugün açıga ve krediye kapatmışlar. Kaplamin şurda üç dört tavan yaptı diye tüm cezaları kitlediler.acaba spk ya arpa mı salıyorlar onu anlamadım , küçüklere hisse yi yıkmaya çalışıyorlar işte o zaman almadık ceza kalmaz sonra da ölü fiyattan geri toplamak için olmadık olumsuz senaryolarla da düşürürler geri toplayinca yine ekşın başlar bu film uzayip gider

4. Burada anlaşılacak bir şey yok. Doğan görünümlü Şahin'i Rolls Royce fiyatına satıyorlar. Defter değerinin 80 katı şu anda. 600 Milyon Dolar'a Dünyada 50 ülkede tatil köyleri olan Club Med alınır neredeyse. 5 Liraya kadar ne satsalar kar...

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Hisse hergün ya tavan ya taban kapatıyor al satı tutturan kazanıyordur belki ama ben cesaret edemiyorum çünkü spek (yada şirket sahibi) istediği gibi at koşturuyor örümceğin ağı örüp avını beklemesi gibi. Benim anlamadığım başka hisse olsa üç günde tüm cezaları alırdı tek fiyat ve internete kapama dahil. Anca bugün açıga ve krediye kapatmışlar. Kaplamin şurda üç dört tavan yaptı diye tüm cezaları kitlediler.acaba spk ya arpa mı salıyorlar onu anlamadım , küçüklere hisse yi yıkmaya çalışıyorlar işte o zaman almadık ceza kalmaz sonra da ölü fiyattan geri toplamak için olmadık olumsuz senaryolarla da düşürürler geri toplayinca yine ekşın başlar bu film uzayip gider

5. Şimdi 7 taban yapması gerekiyor.
    Sonra yatay seyir olmalı.
    Bakalım yapacaklar mı?
    100-200 milyon TL arası satış varken alım yapanları hayretler içerisinde izliyorum.

Bu kadar alış adaşı KENT te olsa hisse fiyatı 1000 tl üzeri olurdu.
    Çünkü KENT in halka açıklık oranı % 0,54.

6. 7 taban da yapabilir, 17 taban da yapabilir. Dünya arka arkaya en çok taban yapma potansiyeli var bu hissede...

İşlemlerin %5'i gerçek olsa günde 3-5 Milyon liralık çöpü altın fiyatına satıyorlar demek...

Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Şimdi 7 taban yapması gerekiyor.
    Sonra yatay seyir olmalı.
    Bakalım yapacaklar mı?
    100-200 milyon TL arası satış varken alım yapanları hayretler içerisinde izliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    7 taban da yapabilir, 17 taban da yapabilir. Dünya arka arkaya en çok taban yapma potansiyeli var bu hissede...

İşlemlerin %5'i gerçek olsa günde 3-5 Milyon liralık çöpü altın fiyatına satıyorlar demek...
    asıl soru müşteri kim...muhtemelen hıssenın geçmişini bılmeyen yeni kaybeden yatırımcı (ky)kitlesi..buradakı kayıpların telafısı olmaz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Ben de gerçekten merak ediyorum bunu. Buna müşteri olabilmek için hayal aleminde yaşıyor olmak lazım. 2 kıytırık tatil köyüne sahip bir şirket defter değerinin 50 katından işlem görüyor. Borsa değeri bugünkü kapanıştan 430.000.000 Dolar. Tanesi 215 Milyon Dolar ki 10-15 gün önce tanesi 500 Milyon Dolar idi...

Şirketin defter değeri 9.000.000 Dolar. Oraya inene kadar gelene geçene verseler kazanacakları para ile bunun gibi 20-30 tatil köyü kurarlar. Bu fiyatlardan alana hayırlı olsun. Las Vegas'da gözü kapalı kumar oynasalar bile kazanma şansları daha yüksek...

Atalarımız "Kendi düşen ağlamaz" demişler....

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    asıl soru müşteri kim...muhtemelen hıssenın geçmişini bılmeyen yeni kaybeden yatırımcı (ky)kitlesi..buradakı kayıpların telafısı olmaz..

Sayfa 424/471 İlkİlk ... 324374414422423424425426434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •