Sayfa 103/787 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 817 - 824 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Beklenti 9 milyon zarar di zaten.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

BIZIM Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -29.112.954

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Utanc verici bir bilanco daha. Ulker cetesi diger esekleri boyayip satma isini belli ki bir muddet bekletecek yoksa boyle namussuz yonetim sergileyerek boyle bilanco aciklamazdi. 2 ceyrekte ozkaynaklardan 30 milyon tl yemis. Ulan senin zaten sermayen 40 milyon. 125 milyonunun yildiz holdingte ne isi var. Yok efendim mevduattan daha karli gordukleri icinmis. Coban koysan basina bu dagitim agi ile 700 milyon ciroya 70 milyon kar yazardi. Ama niyet baska tabi. cok yazik.

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Utanc verici bir bilanco daha. Ulker cetesi diger esekleri boyayip satma isini belli ki bir muddet bekletecek yoksa boyle namussuz yonetim sergileyerek boyle bilanco aciklamazdi. 2 ceyrekte ozkaynaklardan 30 milyon tl yemis. Ulan senin zaten sermayen 40 milyon. 125 milyonunun yildiz holdingte ne isi var. Yok efendim mevduattan daha karli gordukleri icinmis. Coban koysan basina bu dagitim agi ile 700 milyon ciroya 70 milyon kar yazardi. Ama niyet baska tabi. cok yazik.

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    böyle bir haysiyetsizlik yok yahu .. tutmuşlar yıldız holdinge 120 milyon borç vermişler , dalga geçer gibi yeminle ..

borç verdiği firma da borcu verenin hissesini alıyo güya hisse geri alımı ile ..

satışlar yerinde sayarken giderlerin nerdeyse tamamı en az % 15 artmış ..

firmanın tum gelirleri , ülker ailesine ait olan ve halka arz olmamış 2 firmaya aktarılmış .. tüm mal alımları ordan ve her dönem giderek artıyor nasılsa ..

güya şok BIZIM ' in malını satıyor ama BIZIM'ın şok borcu var nasıl oluyorsa

6.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    böyle bir haysiyetsizlik yok yahu .. tutmuşlar yıldız holdinge 120 milyon borç vermişler , dalga geçer gibi yeminle ..

borç verdiği firma da borcu verenin hissesini alıyo güya hisse geri alımı ile ..

satışlar yerinde sayarken giderlerin nerdeyse tamamı en az % 15 artmış ..

firmanın tum gelirleri , ülker ailesine ait olan ve halka arz olmamış 2 firmaya aktarılmış .. tüm mal alımları ordan ve her dönem giderek artıyor nasılsa ..

güya şok BIZIM ' in malını satıyor ama BIZIM'ın şok borcu var nasıl oluyorsa
    Ustat BIST'e düzeltme satışları gelir de bist100 100K altina çekilirse gelecek haftalarda, buna nolur sizce?

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

Gelir tablosu beklendiği gibi geldi ama şirketin nakit akışı ciddi bozulmuş.Bu günleri önceden görmüşlerki bedellinin yolunu açmışlar.Yıldız holdingten 125 milyon ticari olmayan alacak görünüyor, ilk çeyrek böyle bir alacak görünmüyordu şirkette de bu kadar cash para olması imkansız.Heralde bu bedellide kullanılacak sermaye avansı ile ilgili aklıma başka birşey gelmiyor.

8. Bunlara bakkal bile teslim edilmez, batırırlar((((

Sayfa 103/787 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •