Sayfa 114/787 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 905 - 912 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Ne oluyor yoksa bütün KY gitti mi((
    nereye gidelim ? skstık kaldık kagıtta

2. şeker yatırım 122 000 lot satmış bugun .. inanılmaz .. artık su ellerındek ımalı teslım etseler buyuklere de nereye gıdecekse gıtsın hısse yorulduk valla ..

bugun haber vardı murat ülker şoku 2018 de arz edecekmiş . basiretsiz tüccar bi o kaldı itelemediğin millete ..

BIZIMIN zarar etmesi de bu yüzden muhtemelen.. şoka kar ettirecez diye maliyetinin altında satmıyolarsa ürünleri ben de bişey bilmiyorum ..

3. Afedersiniz MÜ bok halka arz yapabilir.ha yaptı alacak olan yatırımcınında afedersin kaşıntısı vardır.bu adam gelin kucağıma diyecek yatırımcıda gidecek bu kadar enkaz hisseden sonra valla hak eder.bu herif para için herşeyini verir.

4. valla arz edecekse kendi bilir , tüm arz ortamlarına girip milleti uyarmak boynumun borcu ..

bir kişi dahi bu adamın tuzagına düşmemeli.. elimden geldiğince yabancı forumlar da dahil olmak üzere her yere nasıl bir adam olduğunu yazıp çizecem..

Bu eseklerini boyamadan diger eseklerini halka arz etmeyeceklerdir zaten

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. O eşşeklerin hepsine ters binsin inşallah.ne kadar ahlaksız biriymiş.birde secdeye gidiyor diye biliyoruz.artık secdede ne güzel insanları söyüşlediğini düşünür bol bol.yazık bu evlatlarındanda çıkacak.

7. O kadar tiksindimki soyadını bizim ve şok görmek nefret ediyorum.BİM den alışveriş yapıyorum torku ve eti ürünü alıyorum.İnsanlar bıraksın şu ailenin ürünlerini.yahudi markalarından hiçbir farkı yok emin olun.

Sayfa 114/787 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •