Sayfa 183/788 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 6297 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Bizi akşam pastalarına iyi alıştırdın. Eksik olma. Teşekkür ederiz.

2.  Alıntı Originally Posted by masu7376 Yazıyı Oku
    Bugün ne oldu anlayan var mı bizimzedeler, yüzde 1 yükseldi biraz hacimle, yüzde 1 düştü günün en düşük fiyatından kapandı. Halbuki benim maliyetimi kurtarmam için yüzde 20, artı yüzde 20 lâzım, zor mu görünüyor acaba. Yoksa hayal dünyasında mı dolaşıyorum. Hele ki zaman kaybı ve stresten hiç bahsetmeyelim.
    Günlük yükselenlere bakıyorum trene bakar gibi, bizim de ise aylardır hatırladığım en yüksek günlük yükseliş yüzde 4 oldu. Çokmu şey bekliyorum acaba.
    Bu psikoloji ile zaten maliyeti bulmayı bırakalım, yaklaştığı anda bile küçük yatırımcı olarak ben ve benim gibiler sanırım burada olmayıp çoktan satacağız.
    Selâmlar iyi geceler arkadaşlar.
    Zarar 30 mio mu

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 9 aylık zarar 30 milyon.son 3 aylık zarar 1.4 milyon gibi.beklenti 2-3 milyon arasındaydı.

4. kisa vadeli borclar artmis ozkaynaklari azalmis. 30576 de zarar var. Allah sonumuzu hayir etsin.

5. Beklenen bişeydi ama umarım bahane edip vurmazlar

6. Allah bunlari bildigi gibi yapsin...Bizim mahalle bakkali bunlardan daha iyi yonetir bu sirketi...CFO larina mail attim birakin bu isi kapatin kepenkleri Herkes rahat etsin bizim bakkal amca devredin dedim...buyuk ihtimalle gulup silicektir maili...ne enaisiniz diye...cook tav oldumm Coook...uzmeyelim kendimizi tutulduk birkere ya kol kesip gidicez.yada beklemey devam edicez.icimizi de burda dokeriz gari...

7.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    Allah bunlari bildigi gibi yapsin...Bizim mahalle bakkali bunlardan daha iyi yonetir bu sirketi...CFO larina mail attim birakin bu isi kapatin kepenkleri Herkes rahat etsin bizim bakkal amca devredin dedim...buyuk ihtimalle gulup silicektir maili...ne enaisiniz diye...cook tav oldumm Coook...uzmeyelim kendimizi tutulduk birkere ya kol kesip gidicez.yada beklemey devam edicez.icimizi de burda dokeriz gari...
    Bu kadar beklemişken bu bilançoyla çıkmaya degmez gibi. Bence o kadar kötü değil sadece iyi değil

8. Kendi adıma beklentim bilançoya yönelik değildi.1. Haftalıkta Rsi - Macd bariz Pu var ki bu tür hareketlerde ciddi yükseliş oluyor.İkincisi kağıt adese ile birebir aynı hareketleri yapıyor.Adese bilançosu daha açıklanmadı ama 1-2 hafta içinde açıklanacak.Hoş onda da bilanço olarak bundan farklı olacağını zannetmiyorum ama çeşitli forumlarda adese ile ilgili bazı söylentiler dolaşmakta ki ne kadar doğru bilemem.Kısaca sı bizim yukarıya gidecekse adese nedeniyle yapacak.ytd.

Sayfa 183/788 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •