Sayfa 220/787 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon
Arama sonucu : 6291 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Masu ruyalar tersi cikarmi kardes bu aksam insallah 3 e dustugunu gorursun de yarin bi yuzde 4 Yukari falan gider...aglancak halimize dalga geciyoruz hey Allahim...

2. Dert etme ben de şu tiüpraşları çıkayım döncem bunla alctle. Bu senin küfürlere en iyi acıklama gibi

bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz..lan bu kadar o. ç.nu nasıl anlatayım küfürsüz?'' can yücel..

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Koyver gitsin Sayin Masu skinti yok insallah bir gun yuzumuz guler...

4. Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. Yoldan yeni geldim, sorry Grando.
    Aynen arkadaşım iyi yapmış görünüyor, şu anki fiyata göre😉, darısı bize.

http://imageturko.com/?di=OZ87

6. canın sagolsun sayın istus sorun değil... Tesekkurler

7. Kansız .bnler yine işbaşında💩💩💩

8. Abi bunun butun hisseleri boyle...Paraları yurt dısına kacırıyor.Baska brisey değil Gozde yi bile ingiliz şirkete peskes cekti.yur içi yatırımcı ca 4 liralardan aldı.Hos o sirkette kendisine ait gizliden EMAP falan Ünlü ile birlikte kol kola el ele burdan zarar etmiş hic onemli değil...BİZİM in kapatsa batırsa umrunda olmaz..Ama prestij kaybı var yapamaz.(bana gore tabi bunun ne yapacağı belli olmaz)...Allah sonumuzu hayır etsin kaclara getirecek bakalım daha ne kadar dusurecek.Sermaye arttırımı yapan bir hisse,hemde bedelsiz bir sekilde,ana ortak 40 milyon tl hisse geri alım yapacağını da acıklyor ve fiyatta surekli aşşağıya geliyor...Canları cehenneme hepsinin...

Sayfa 220/787 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •