Sayfa 221/787 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Aselsanı izliyiyorum çaresizlikten.Yükseldiğinde kendimi avutuyorum.Psikolojim mi bozuldu ne..

2.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    Abi bunun butun hisseleri boyle...Paraları yurt dısına kacırıyor.Baska brisey değil Gozde yi bile ingiliz şirkete peskes cekti.yur içi yatırımcı ca 4 liralardan aldı.Hos o sirkette kendisine ait gizliden EMAP falan Ünlü ile birlikte kol kola el ele burdan zarar etmiş hic onemli değil...BİZİM in kapatsa batırsa umrunda olmaz..Ama prestij kaybı var yapamaz.(bana gore tabi bunun ne yapacağı belli olmaz)...Allah sonumuzu hayır etsin kaclara getirecek bakalım daha ne kadar dusurecek.Sermaye arttırımı yapan bir hisse,hemde bedelsiz bir sekilde,ana ortak 40 milyon tl hisse geri alım yapacağını da acıklyor ve fiyatta surekli aşşağıya geliyor...Canları cehenneme hepsinin...
    ünlü bu kadar topladıktan sonra 2018 de kar yazmaya başlarlar ve sonrasında katarlılara satıp aynı kagıttan 2.kez 10 katı kazanc sağlarlar .. yoksa toptancılıktan 5-10 gelse ne olur gelmese ne olur..

ordaki parayı arz olmamıs fırmalara aktarıyor gerektiğinde.

aşağıya gidiş filan bence hikaye , hiç bir salaklık bu kadar uzun sürmez . eğer firma gerçekten sorunlu olsa murat ülker firmayı kurtarmak için çabalardı.. hiç öyle bir görüntü yok , hissedarlar toplantısını ne zaman dinlesem aşırı mutlu , sürekli büyüyen bir firma var..

bu işin sonu kötü de bitebilir , bu kifayetsizlerden herşey beklenir ama benim görüşüm 2018 yılında bişeyler olacağı ..

hoş olmasada sorun yok ben beklentim olan fiyatlara gelmeden satış yapmayacağım.. nedir o fiyat ? 18 dolar-24 dolar aralığı ..

ne yapıyor 70-96 TL aralığına kadar beklesin hisse elbet önümüzdeki 20 yılda gider yada batar yok olur benim için farketmez.. çocuklar düşünsün ilerde ..

günlük takılan arkadaşlar varsa allah kolaylık versin.. baktıkça moral bozar.

3. 7,20 ye pasiften birer lot alış giren kim acaba🤔🤔

4. dasssakkk gecıyorlar... Sayın kennym,guzel ve yapıcı yorumun ıcın tesekkurler...hepimiz merakla bekliyoruz.Yeni yapılacak yatırımcı toplantısına bende canlı olarak katılacagım.Fırsat verirler ise bir iki cift lafım olacak... Nezaket kuralları içerisinde ...

5.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    dasssakkk gecıyorlar... Sayın kennym,guzel ve yapıcı yorumun ıcın tesekkurler...hepimiz merakla bekliyoruz.Yeni yapılacak yatırımcı toplantısına bende canlı olarak katılacagım.Fırsat verirler ise bir iki cift lafım olacak... Nezaket kuralları içerisinde ...
    elektronik imza mevzusu olmasa ben her toplantılarını dinliyorum ancak katılım yapamıyorum. elektronik imzayı zaman bulup çözmek lazım. hakkaten dalga geçiyorlar ve katılıp yüzlerine haysiyetsizliklerini vurmak gerek.

6. bgcccccccc

7. Ne olacak BİZİM bu halimiz😫😫😫
    Batsada kurtulsak😖😖😖

8. Serefsizler...kim bu bgc partner arkadaşalar bilen var mı?Bizim gıda hissesi ne zaman aldılar veya birisinin malını mı satıyorlar takastan...

Sayfa 221/787 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •