Sayfa 230/787 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Insallah Sayin mardin,yoksa kolu birak kafayi kesicemm...

2.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    Abi bunun duru ne zaman tavan tavan yapsa sevinemiycez...deneyimli arkadaslar bir yorum yapabilirler mi...tesekkurler

taaa 8.40 larda yazdım ama yeni bir dip 2018 ocak ayına kadar sonrası mart ayına kadar oyalanma ve eğer bilançoda düzelme varsa mart sonrası çıkış , eğer bilanço düzelmemişse çöp edene kadar basacaklar belli oldu ..

artık hisse 2 tl ye düşşe niye diyebilecek durum yok o derece saçma bir hal aldı

3. pastaa

4. Tesekkurler kennym

5.  Alıntı Originally Posted by kızılat Yazıyı Oku
    ülker murat adam olsan 7 tl tam alım yeri. Grafiğe bakan burdan tüm parasını hisseye basar.
    şunuda yaparmısın bilemem senden her şey beklenir.
    6,33 ve 5,50 ler şaka gibisin tam yatırımcı batıran bir tipin var. 7,97 altı stop zarar zor kaçtım.
    Bir elim al diyor bir elim de bu adamı tanıyorsun bulaşma az bir hissen var elinde dönüşü bekle diyor.
    stoplos fiyatından bu tarafa atılan grafiklere bakıyorum hep şurdan dönebilir veya destek dedikçe aşağı fıyatlıyor hisse kendini 7 nin altı olmasın iştedik burdan dönebilirmi derken üstelik genel piyasada bozulunca sanki primli de realize var misalı 7altına bıraktı. Mezarcı ülker murattan hisse için tık yok.kerevit bile dönüş yapmış.

6. Bizim çer çöp hisse gurubunda değil mezarcı sanki üstüne devamlı toprak atarak gömdükçe gömüyor. Dipsiz kuyu gibi aşağı verdiriyor. Alalım dedikçe ben çöpüm havası verdiriyor.
    Nerden dönecek sorusuna cevabı yine mezarcıdan gelecek güzel haberler belirleyecek gibi VİCDANI VARSA.

7. Kasım ayında 17 günlük zaman diliminde CİTİ sanki bilinçli bir şekilde 440 bin lot gibi bir hisse satmış. 9 DOLARLIK BİZİMİ 1,5 DOLARA veriyor .ŞAKA MI? Satıldığı gerçek fiyatta ortada.
    Yabancı bilmediği veya taviz almadığı hisseye yatırım yapmaz. CİTİ gibi Bıyıksız yabaniler gerçekten böyle zararlı pozisyon alsalardı. ki MEZARCININ YEDİ CEDDİNE DÜYAYI ZİNDAN EDERLERDİ O YEŞİLLER İÇİN.

8. Mezarcı kendi hisselerini dip fiyatına sattırarak piyasayı dahada aşağı çekerek neyin peşinde hisseler yabancıda olmadığı kesin gibiyse baskı yaparak ky de kalan lotların peşine düşmüş görüntüsü oluşturduğu aşikar.

Sayfa 230/787 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •