Sayfa 333/787 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    bende yorum morum kalmadı artık...AMK...

sayın yuceln siz ne dusunuyorsunuz...
    Aynen Bende ters köşe oldum. Benim maliyetim 7.72 Gün içi kafa çıkışı yapıp altında işlem yapıyorlar. Nereye kadar 8.40 'a çıkana kadar olan işlem hacmine bakın. Şu anda 7.49 a gelene kadarki işlem hacmine bakın. Herşey tuhaf işliyor. Son çırpınışlar. Ben bölündüğnde aldım Bekleyeceğim bunlar son çırpınışlar.

2. ÜLKER KEREVITAS GÖZDE UFUK BIZIM hepsinin son 10 yılllık grafiklerine bakın olan bi BIZIME olmuş adamlar geri alım yapmak için iyice dibe indirmiş

3. Batirimci iliskilerinden cevap geldi...bir de soyle baslamis utanmadan sizin daha önceki maillerinizi de cevapladigimiz gibi (yani o kadar cok mail atmisim ki taniyoruz artik yeter gibi) kapa aciklanmamis hicbir bildirimimiz yoktur hisse fiyatlarimiz piyasa kosullarinca belirlenmektedir.hisse geri alim programimiz gerek goruldugunde devam edilecektir.(suanda gerek duymuyorlar)...bende cevaben bence hepiniz istifa etmelisiniz bizim bakkal amca sizden daha iyi yonetir bu sirketi dedim...herhalde bana inat yari 6 nin altina dusururler...duserse kusura bakmayin arkadaslar benim yuzumdendir...delirttiler beni...

4.  Alıntı Originally Posted by matmu24 Yazıyı Oku
    ÜLKER KEREVITAS GÖZDE UFUK BIZIM hepsinin son 10 yılllık grafiklerine bakın olan bi BIZIME olmuş adamlar geri alım yapmak için iyice dibe indirmiş
    Bende Çok inandım iddialı sözler söyledim sıranın bizim'e geldiğini. Kaç yıldırda takibimde bir kağıt Yanıldım.

Şu anda yine 23 Ocakta yaptığı Sert çıkış 7.49 - 7.50 ' ye geri getirdiler.. Yarın İnşallah yine aynı hareketi. yapar. Bunu altını teat ederse 7 tl yi görürüz. Sabahki ilk işlem hareketi çok önemli...

5.  Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    Bende Çok inandım iddialı sözler söyledim sıranın bizim'e geldiğini. Kaç yıldırda takibimde bir kağıt Yanıldım.

Şu anda yine 23 Ocakta yaptığı Sert çıkış 7.49 - 7.50 ' ye geri getirdiler.. Yarın İnşallah yine aynı hareketi. yapar. Bunu altını teat ederse 7 tl yi görürüz. Sabahki ilk işlem hareketi çok önemli...
    Umarım yine ayni hareketi yapar çok umutlu değilim ama sağlıklı karar vermek çok zor gerçekten satıp kurtulamıyorum bi türlü

6. Arkadaşlar bugün hızlı takasta duce alışta citibank satıştaydı burdaki pastada duce satmış gözüküyor farklılık Ne?

7. Arkadaşlar bir şey soracağım?
    Bu gün iş yatırım hesabımdan alış satış yaptım 11.500 adet yalnız bugünkü işlemlerde gözükmüyor!
    Son düzenleme : Metikom71; 07-02-2018 saat: 22:07.

Sayfa 333/787 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •