Sayfa 4/786 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Vergi dairesi gelir tablosu rezalet..

2.  Alıntı Originally Posted by s.yavuz Yazıyı Oku
    Vergi dairesi gelir tablosu rezalet..
    Ne yapalim elimizdeki tum hisselerimizi satalimmi ? Yani bunlari yazarken ne demek istiyorsunuz arkadaslar herkes bilancosunu karini zararini zaten goruyor turkiyede insan psikolojisi zaten guvercin gibi urkek konumda neden bu tur seyleri yazarak panik konumuna dusuruyorsunuz insanlari ?

Sent from my SM-N920C using Android mobile app

2016 bu kadar kötü neticelenmesinin neticesinde Genel müdür ve cfo yönetim dışı kaldı.Emap limited Bizim'de 8.42 pay sahibi Emap' temsilen .ÜNLÜ&co yönetim başkanı Mahmut Levent ÜNLÜ yönetime dahil oldu. YILDIZ HOLDİNG Bizim'in sermayesi kadar 40 mln. sermaye avansı nı ve gerekirse hisse geri alabileceğini açıkladı...Bugün ise Pladis mali işler başkanı Cem KARAKAŞ istifa edip yerine FRANKLİN TEMPLETON İNVESTMENTS fonunun ülke temsilcisi Erman Kalkandelen yönetime katıldı.Kabuk değişikliği diyelim.Bu kadar iri taşların yer değiştirmeleri ve Yıldız Holding kararlarının iyi bir şeylerin olacağının göstergesi olmalı.(Y.T.D.)

sayın turkspeed yazının ilk satırları olacaktı yanlış gitti yazının tamamını okursanız ne demek istediklerimi anlarsınız herhalde.yeni forum tekrar kullanıcı istedi. denemek için yazdım. alt yazımı iyi okuyun,neler olduğunu ve olabilecekleri iyi düşünün.Psikolojiler düzelir herhalde...

Vaktin varsa eski forumda yavuz nicki ile yazdıklarımı ve mücadelemi okursan sevinirim.slm.

6.  Alıntı Originally Posted by s.yavuz Yazıyı Oku
    Vaktin varsa eski forumda yavuz nicki ile yazdıklarımı ve mücadelemi okursan sevinirim.slm.
    Ok ayni gemideyiz o zaman dostum demekki insallah iyi yerlere gelir herkes zararini cikarir umarim bu hissede herkesin yuzu guler zamanla

Sent from my SM-N920C using Android mobile app

7. Yeni forum ve topik hayırlı olsun

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/587604

Önce ünlü, şimdi templeton.Sermaye avansı, yeni büyüme stratejisi falan filan.Bence çok ilginç gelişmeler olacak bu şirkette.

Sayfa 4/786 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •