Sayfa 43/787 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 337 - 344 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Yıldız holding e ait 4 farklı hisse.
    15 Temmuz sonrası durumları.
    Buyrun en basiretsiz rezil olanını siz seçin ve ona göre yatırım kararı verin.

Bu da sene başından bu yana performansları

bu da eksik kalmasın, borsadan pek güzel negatif ayrışmışız..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : kristaldeniz; 27-04-2017 saat: 16:13.

2. Çok güzel göstermiş arkadaşımız.teşekkür ederiz.şimdi MÜ de g.. varsa Şoku halka arz etsinde görsün ........ bilmem nesini.Ahlaktan yoksun paranın oyuncağı olmuş sahtekar.

3. Borsa'da Bütün kağıtlar prim yaptı. Ülker siyası sorunlara rağmen artıda .Gözde yerini koruyor. Bizim ise aşağı kırdı.Şirket normalde bakıldığında. Yatırımlarıyla büyümüş. Kötüde değil. Kağıdın ucuz kalmasının sebebi kesinlikle kendileri .Alımı hep aşağıya kırarak yapıyorlar. Bütün kağıtları topladılar .Takaslara baktığınızda açıkça gözüküyor.
    Ben 12.50 'den aldım 30 TL den kağıdı buraya nasıl çektiler. Ayrıca Borsaya kote olduunda 25 TL civarındaydı . Birde dolar bazında düşünürsen Tabiki buradan alanların vay haline Borsada değerinin yarısı gözüküyor.
    Sert çıkış bekliyorum. Ama ne zaman bilemiyorum.

AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.SADECE BİLGİLERİMİ PAYLAŞTIM.

AL SAT

4.  Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    Borsa'da Bütün kağıtlar prim yaptı. Ülker siyası sorunlara rağmen artıda .Gözde yerini koruyor. Bizim ise aşağı kırdı.Şirket normalde bakıldığında. Yatırımlarıyla büyümüş. Kötüde değil. Kağıdın ucuz kalmasının sebebi kesinlikle kendileri .Alımı hep aşağıya kırarak yapıyorlar. Bütün kağıtları topladılar .Takaslara baktığınızda açıkça gözüküyor.
    Ben 12.50 'den aldım 30 TL den kağıdı buraya nasıl çektiler. Ayrıca Borsaya kote olduunda 25 TL civarındaydı . Birde dolar bazında düşünürsen Tabiki buradan alanların vay haline Borsada değerinin yarısı gözüküyor.
    Sert çıkış bekliyorum. Ama ne zaman bilemiyorum.

AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.SADECE BİLGİLERİMİ PAYLAŞTIM.

AL SAT
    Hocam temennimiz elbet yükselmesi. Bir yıl kadar oldu ben alalı. Maliyeti siz düşünün. Daha önceleri alan arkadaşlarımizda vardır ki onların maliyetleri belki daha da yüksektir.
    Bu grubun diğer hisseleri toparladı hatta kar ettirdi yatırımcısına...
    Bizim in yerinde saymayı bırakması gerek artık.
    Ayrıca ben sanırım bu rezil kağıda daha fazla katlanamayacağım.
    Farklı alternatifleri değerlendirmiş olsam buradaki zararı kurtarıp üstüne kar ederdim.
    Sanırım kol kesip yola devam etmek doğrusu..

Son düzenleme : kristaldeniz; 28-04-2017 saat: 10:53.

5. Arkadaşım haklısın zaten bende aynı şeyleri yazdım.Ancak bunlar bezdirip elimizdekileri toplamaya çalışıyor.Bak şu anda işlem hacmi ben yazarken işlem adeti 19221 adet olmuş. Bunlar günde 15000 adet zaten alış işlemi gerçekleştiriyor. bununda gerçekleşmesi için 30000 adet kağıt olması lazım o bile olmuyor. Artık satan yok Sadece kendileri oynuyor. kağıt sıkıştı. Paraya ihtiyacın varsa satabilirsin yoksa satma ben öyle düşünüyorum. Hislerim yanılmaz % 100 bedelsiz geleceğini seziyorum.

6. Ülker ile Gözde kanatlandı Bizim halimiz ne olacak((((

7. Ben artık bela okumaktan yoruldum. Böyle rezil kağıt işte dostum. Bu grubun tüm hisseleri toparladı kar ettirdi. Bu embesil kağıt çöp oldu gitti. Kalanlara Allah sabır versin. Benden bu kadar. Gonullerdeki fiyata geldiğinde tekrar yazmak umuduyla.

8. Beyler, Bizim ne iş yapıyor para mı kazanıyor ki hissesi artacak. Şirket her gün alıyor sağır sultan biliyor günde 15 k mal alıyorlar. Tahta kıpırdamıyor. Şirket almasa ne olacaktı acaba .
    Ucuz etin yahnisi yenmez işte. Ellerindeki malı şirkete satıyorsa işte o zaman mahfolduk.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 43/787 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •