Special Days Image
Sayfa 501/787 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bahadır23 Yazıyı Oku
    Bence de keşke satmasaydın bu kan emicilerin de beklediği buydu, milletin malını ucundan toplayıp yüksekten satma. Çok sıkışsalar şirketi satıyorum deyip hisseyi gene uçurabirler.
    Sanırım psikolojim bozuldu. Yeter artık dedim. Hisse 8.50 ile 5.00 arasında çok gelgit yaptı. Bu bantta sat al yapmaya çok imkan verdi. Bunun yarısını değerlendirsek en azından zararı çıkarırdık. Hisseyi takipteyim. Düşüşlerde yine almak niyetindeyim. İyi hafta sonları hepinize.

2. Piyasa cosuyor bizim essek herzamanki gibi yerinde sayıyor...Allahından bul Murat ÜLKERRRR....

3. MU Allah seni yok etsin inşallah.soyundan bir Allah kulu kalmasın.sen nasıl bir mahluksun?

4. Cem Karakaş Yıldız holdingten ayrılıyormuş.birçok yabancı yatırımcı getiren kişiydi.bakalım iyi mi kötü mü olacak?Şu MU nun üstünü Başkan bir cizse rahatlarız.

5.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    Cem Karakaş Yıldız holdingten ayrılıyormuş.birçok yabancı yatırımcı getiren kişiydi.bakalım iyi mi kötü mü olacak?Şu MU nun üstünü Başkan bir cizse rahatlarız.
    bu işler hep bu rus çocuğunun başının altından çıkıyordu.. hayatı boyunca iflah olmasın tek duamız..

ne yabancı yatırımcısı hocam, bu adam tüm bu dolandırıcılık düzenini kuran ele başıdır.

6. http://imageturko.com/?di=VXCM

Birgün sıra bize de gelecek kanka, hala burdayım😳😥

7. hepsinin amk istus...herseyi goze aldim bekliyorum bakalim inadina satmiycam ben de 30 bin onda 8 milyon var.soksun bir tatafina anca beraber kanca beraber sokariz...bir 5 yik daha takiliriz napalimm veriliecek bir sinavimiz daha varmis...

Sayfa 501/787 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •