Sayfa 504/787 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    hazırsanız yolculuk baslasın ..

maliyete kadar gelir diye tahmin ediyorum bu harekette.. potansiyel %50 ye yakın ..

bilançoya kaldı 30 gün .. bakalım neler olacak..

Maliyetin kaç arkadaşım...Senin düşüncene göre hedef 9 tl.mi.

Bu arada 3.Çeyrek bilançosu ve karı olumlu olsa gerek diye düşünüyorum. Bu adamların elinde en son bilançoya göre 260.000.000 tl. civarında stok vardı günümüzde her şeye % 20-50 arasında zam geldiğine göre % 10 bile olsa 26.000.000 tl kar demektir. Hayırlısı olsun..

2. benim maliyet 9 5 yıl bekleme süresini koymuyorum artık...Benim hedefim 18 ve üzeri ama ne zaman olur bilemem,tamamen öngörüdür.Kimse bu yorumuma gore alım yapmasın lütfen.O kadar anlasak 5 yıl bu hisse de kısılmazdık...
    yaklaşık 6 yıldır hisseyi bitirdiler.Arkasında yıldız holding var diye biz de güvendik,batık sirketler bile tavan yaparken,bunlar buyudukleri halde hisse fiyatları dibin dibini gördü.Tabi bizde bunlar sayesinde borsa daki tahtanın şirket yatırımları,gelir gider dengeleri ile pek bir baglantısının olmadığını anlamış olduk.Yatırımcı ilişkilerinden gelen tek cevap hisse fiyatları pay piyasaları tarafından belirlenmektedir.Şirketimizin durumu gayet iyi yatırımlarımıza devam ediyoruz.KAP a acıklanmamız bir durumumuz yoktur.Eeee hacı abi biz de o bilgilere gore alım yapıyoruz zaten,neden hisse 6 yılda 4 te bir fiyatına geldi...Kim acıklıycak bunu??sözde bilincli yatırımcıyız.Neyse arakdaşlar uzatmıyorum umarım herkes beklentisini karsılar...Bol sanslar...

3. haa birde geri alım programı falan cıkardılar bir ara oda bir cacık olmadı...(Sozde yatırımcılarını korumak amaclı) Yaklaşık 2 yıl gecti suanda na kadar alım yaptılar yatırlamıyorum ama cok az bir alım yaptılar.Hisselerinin coğu ÜNLÜ co da...Ünlü nün sahibi sayın Mahmut levent ünlü de şirket hissedarlarından.Fiyatın bu kadar düşmesine hala ses cıkarmıyorlar.Topladıkları fiyatlar suanki rakamın neredeyse iki katı kadar...Ne dolap vardır bilemiyorum.ya daha da batacaz ya ciddi bir sekilde kar elde edeceğiz.Bakalım...

4.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    benim maliyet 9 5 yıl bekleme süresini koymuyorum artık...Benim hedefim 18 ve üzeri ama ne zaman olur bilemem,tamamen öngörüdür.Kimse bu yorumuma gore alım yapmasın lütfen.O kadar anlasak 5 yıl bu hisse de kısılmazdık...
    yaklaşık 6 yıldır hisseyi bitirdiler.Arkasında yıldız holding var diye biz de güvendik,batık sirketler bile tavan yaparken,bunlar buyudukleri halde hisse fiyatları dibin dibini gördü.Tabi bizde bunlar sayesinde borsa daki tahtanın şirket yatırımları,gelir gider dengeleri ile pek bir baglantısının olmadığını anlamış olduk.Yatırımcı ilişkilerinden gelen tek cevap hisse fiyatları pay piyasaları tarafından belirlenmektedir.Şirketimizin durumu gayet iyi yatırımlarımıza devam ediyoruz.KAP a acıklanmamız bir durumumuz yoktur.Eeee hacı abi biz de o bilgilere gore alım yapıyoruz zaten,neden hisse 6 yılda 4 te bir fiyatına geldi...Kim acıklıycak bunu??sözde bilincli yatırımcıyız.Neyse arakdaşlar uzatmıyorum umarım herkes beklentisini karsılar...Bol sanslar...
    Grando, Allah yardımcın olsun. Sana bakınca biz hâlimize şükretmeliyiz gibime geliyor. Allah müstahaklarını versin, ne diyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by AYDIN14 Yazıyı Oku
    Maliyetin kaç arkadaşım...Senin düşüncene göre hedef 9 tl.mi.

Bu arada 3.Çeyrek bilançosu ve karı olumlu olsa gerek diye düşünüyorum. Bu adamların elinde en son bilançoya göre 260.000.000 tl. civarında stok vardı günümüzde her şeye % 20-50 arasında zam geldiğine göre % 10 bile olsa 26.000.000 tl kar demektir. Hayırlısı olsun..
    hedef filan yok hocam yanlıs anlasılmasın, yükselme ihtimali potansiyeli %50 düşme ihtimali potansiyeli de % 50

bizim bu hissede anladıgımız hersey olabilir :D

yoksa bu hisseden para kazanan tek kısı rus cocugu mulker..

Sayfa 504/787 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •