Sayfa 524/787 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Yatırım Fonları geçen hafta yaklaşık 121K net mal almış kanka, yorumunuz nedir🤔

http://hisseanaliz.net/filedata/fetc...5&d=1543059039

2. yabancı satmış emeklilik fonları almış .. emeklılık fonlarının dogru hamle yaptıgı pek gorulmez ama yapacak bişey yok ..

şuan herkes piyasada sıkışmış vaziyette.. dogru duzgun para gırısı bu saatten sonra hısseye zor.. faızler bu sevıyedeyken ne hısse ne dıger emtıalara kolay kolay para gelmez ..

tek beklentimiz var o da 4.çeyrek bilancosunda fırmanın karlılıgını yukseltmesı ..

hısse basına dagıttıgı temettu mıktarı faızlerın yarısı sevıyesıne gelırse bır ıhtımal yenı gırıs ıcın bır beklentı olusabılır. bu sevıye ıse 7 tl için 1,4 tl faiz getirisi var ise , hissenin 70 kuruş kar dagıtması demek hısse basına ..

basit hesapla 60*1,4 = 84 milyon vergi sonrası kar'a denk geliyor.. daha yolumuz var .. suan 14 milyon seviyelerinde , 4. çeyrekle birlikte bu rakam 25 milyona çıksa bile yolun 3 te birindeyiz demektir..

3. Selam Kanka, üstlere biraz satış koydum, O rus.. çocuğu spek ya alır ya almaz, ben beklerim😅

4.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Selam Kanka, üstlere biraz satış koydum, O rus.. çocuğu spek ya alır ya almaz, ben beklerim��
    Çektim satışları geri

5. yok ortak yemiyorlar... tek hareket etmeyen market hissesi bu kaldı...gtu b.klu adese bile nereden nerelere geldi.Hemde zarar acıklamısken.Bizimkide kar var,magaza sayısında artıs var, gel gelelim fiyata bir türlü yansımıyor.

6. aykutnn amma taktin arkadas,yorma kendini kimse kimseye zorla hisse aldirmiyor.bu forumda herkes hur iradeye sahip,sadece fikirkerimizi kedimizce yorumlarimizi paylasiyoruz.zaman zaman dertlesiyoruz.zaman zaman hisse sahibine kufur ediyoruz.kimsenin kimseyi kandirdigi yok...ben bu hisseye 4 yildir yatirim yapiyorum zararim cok ciddi ama bundan kimse sorumlu degil kardesimm kendim ettim kendim buldum.bu sefer olmadi hicbir beklendim tuttmadi...ne teknik ne bilanco ne buyume hicbirisi hisse fiyatini yukariya tasimadi.anlamsiz...kendim zarar keste yapmadim inatla bekliyorum.bu durumdan bu forumdaki hic kimse sorumlu degildir....senin yaklasimin yanlis kimseyi suclama yorumlari degerlendir kendince olc tart kendi kararini ver ve gunahi ile sevabi ile arkasinda dur.insanlar bosuna yatirim tavsiyesi degildir diye yazmiyorlar...forumu basinda yazanlari iyi oku lutfen...

7. ne yazmıs ki grando ?

8. bosver abi;sallamıs baya "kennym yalancıdır duzenbazdır,soyle olacak boyle olacak dedi...herkesi kandırıyor vs..." bana laf etmiş yazdıklarımızı kopyalamıs herkesi uyarmış sozde...silmişler zaten forumdan,sanıyorum bu serdar39 kodlu arkadas atımıstı baska nick ile girmiş devam etmiş sallamaya...

Sayfa 524/787 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •